Neler yeni

C++ Nedir? Neden Öğrenmeliyiz?

DAMAR

Göt Damarı
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Şubat 2021
Mesajlar
60
Tepkime puanı
48
İlgi Alanlarınız
İnstagram f5 cnm ok
Cinsiyet
  1. Erkek
Merhaba arkadaşlar bu yazıda C++ programlama dilinin kısa tarihçesi ve neden öğrenmemiz gerektiği anlatılacaktır. Görüşlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bana iletebilirsiniz.

C++ Nedir? Neden Öğrenmeliyiz?

C++ 1983 yılında C dilinin daha gelişmiş hali olarak çıkmıştır. En güncel hali ise C++ 2017’dir. C dili ile çok ortak yanları vardır fakat en büyük ve en önemli farkı ise nesne yönelimli olmasıdır. C++ dili C dili gibi donanıma yakındır. Nesne yönelimli olması, verileri soyutlayabilme özelliğinin olması, genel programlamaya yönelik olması da yüksek seviyeye yakınlığını gösterir. Bu yüzden C++ dili orta seviyeli programlama dilleri sınıfında yer alır.
 

Easton

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Nisan 2021
Mesajlar
53
Tepkime puanı
26
Konum
T U R A N
İlgi Alanlarınız
Siber güvenlik
Cinsiyet
  1. Erkek
eline sağlık fakat çok kısa olmuş. c++ nedir genel başlıktan incelenebilir.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin [email protected]
For Legal Problems [email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram