Neler yeni

C++ Nedir? Neden Öğrenmeliyiz?

DAMAR

Bronz Üye
Katılım
2 Şubat 2021
Mesajlar
62
Tepkime puanı
37
İlgi Alanlarınız
İnstagram
Cinsiyet
  1. Erkek
Merhaba arkadaşlar bu yazıda C++ programlama dilinin kısa tarihçesi ve neden öğrenmemiz gerektiği anlatılacaktır. Görüşlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bana iletebilirsiniz.

C++ Nedir? Neden Öğrenmeliyiz?

C++ 1983 yılında C dilinin daha gelişmiş hali olarak çıkmıştır. En güncel hali ise C++ 2017’dir. C dili ile çok ortak yanları vardır fakat en büyük ve en önemli farkı ise nesne yönelimli olmasıdır. C++ dili C dili gibi donanıma yakındır. Nesne yönelimli olması, verileri soyutlayabilme özelliğinin olması, genel programlamaya yönelik olması da yüksek seviyeye yakınlığını gösterir. Bu yüzden C++ dili orta seviyeli programlama dilleri sınıfında yer alır.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin [email protected]
For Legal Problems [email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram