Neler yeni

Duyuru Hacktivizm VİP Üyelikleri Açıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KocaReis

Developer
hk4.png

Hacktivizm VIP Üyeliklerimiz Açıldı!

Hacktivizm VİP kullanıcıları diğer forumlar ve eğitim setlerine karşı daha özellikli ve forumda aktif bulunan Hacktivistler ile iletişime geçmenize imkan sunuyor. VİP üyeler Saldırıların anlık olarak çekilmiş video görüntülerine erişim sağlayacak ve aktif bulunan sohbet odasında saldırıyı yapan Hacktivist ile sohbet edebilecek.
çizgi.png
1.Seviye VİP Üyeliği Özellikleri

➤ Sınırsız kullanıcı adı değişirebilme
➤ VİP Özel kategorisine erişim imkanı
➤ Hayalet Modu kullanabilme
➤ VIP Yardım Odasına erişim
➤ Seçtiğiniz kullanıcı adı rengi
➤ VIP Özel sohbet odasına erişim
➤ Hareketli avatar yükleme imkanı

➤ Gizlenmiş tüm içerikleri görebilme

2.Seviye VİP Üyeliği Özellikleri

➤ Aktif VİP özellikleri
➤ VİP Özel kategorisine erişim imkanı
➤ Hayalet Modu kullanabilme
➤ VIP Yardım Odasına erişim
➤ VIP Özel sohbet odasına erişim
➤ Gizlenmiş tüm içerikleri görebilme

➤ Hacklenen özel sitelerin hacklenme anında kayıt edilen videolara erişim
➤ Hacklenen önemli sitelerde kullanıcı adınızın yer alması

çizgi.png
VİP ÜCRETLENDİRMELERİ

Hacktivizm VİP üyelerinden gelen kazancın %70’i Mehmetçik Vakfı / Türk Kızılay’ı vb. yardım kuruluşlarına destek olarak gönderilecektir.
Satın almak için forumda aktif bulunan yöneticilere direkt mesaj kutusu üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

1. Üyelik fiyatı 100₺
2.Üyelik fiyatı 200₺

Olarak belirlenmiştir. Bağışlar 3 aylık olarak gerçekleştirilecek olup her bağış forum adresimizden duyurulacaktır. Üyeliklerimiz 3 / ay şeklinde işleyecektir.

www.hacktivizm.org

çizgi.png
odeme.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin [email protected]
For Legal Problems [email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram