Hacktivizm sitesine girerken MASKE :)

Hacking bölgesinden, Güvenlik ve Güvenlik Açıkları gibi forum kategorilerinde gezerken ve birlikte olduğumuz tüm kategorilerde maske takmak Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası
  • Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Sorun & Öneriler kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir. Sitemizde Bakım çalışması devam etmektedir...

İnstagram 10 DK'da 1K Takipçi Kasma

emretekno

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Eylül 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
2
Konum
İzmir
İlgi Alanlarınız
yok
Cinsiyet
  1. Erkek
Şimdi hepimizin bildiği gibi takipçi beğeni,izlenme işlemleri smm panel üzerinden ücretli olarak yapılıyor, ücretsizlerde varda şimdi konumuzu uzatmamak için bahis etmiyorum. Az önce dediğim gibi ücretli smm siteleri üzerinden rahatlıkla takipçi beğeni ve daha çok işlemi yapabilir, ama bize ücretsiz lazım , ne yapabiliriz peki🤔

Buldum😍 site içinde para kazanacağımız ve kazandığımız parayı smm sitesindeki bakiyemize yükleyip kendimize takip satın alabileceğimiz bir sistem olsaydı harika olmaz mıydı?

Bence mükemmel olurdu!

O, halde sizi çok merakta bırakmadan sistemimize dönelim.

Site ismini aşağıda bırakacağım.

Şimdi şu ana kadar bildiğiniz tüm siteleri unutun çünkü bu site kadar güvenilir ve kullanımı rahat site yoktur, sitenin mantığı sitedeki kazan bölümüne gelip takip beğeni ve bunun gibi görevleri tamamlayarak para kazanıyoruz 1 takip etme işlemi için size 0.27r veriyor ben 10 dakikada 10r rahatça kasıyorum. Şimdi 10r kastınız yukarda para çek bölümüne gelip ilk seçili olan ( reklam bakiyesi ) seçiyoruz aşağda miktarı 10r yazıp smm bakiyemize parayı aktarıyoruz. Bundan sonrası smm sitesi kullanan kullanmayn her kes için basit bir adım zatem sipariş vere tıklayıp takipçi sifarişi veriyoruz işlem bu kadar ! Bu arada 1k takipçi sitede 10r yani 10 dakikada 1k takipçi kasabilirsiniz, ve ya satarak ticaret yapabilirsiniz.


PUAN KASARAK MAVİ TİKLİ ÜNLÜLERE İSTEDİĞİNİZ YORUMU ATTIRABİLİYORSUNUZ.

LİNK İÇİN TIKLA
 

drstarenge

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Kasım 2021
Mesajlar
7
Tepkime puanı
1
Konum
izmir
İlgi Alanlarınız
oyun
Cinsiyet
  1. Erkek
Takipci kasma olayında yardımcı olur musun? İnstagramda yeni bir sayfa açtım, yardımcı olursan sevinirim.
 

talha4a

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Mayıs 2022
Mesajlar
33
Tepkime puanı
2
Konum
türkiye
İlgi Alanlarınız
sosyal medya
Cinsiyet
  1. Erkek
kart ekleme zorunluluğu var galiba ben yokum.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst