Neler yeni

Duyuru Power Hack Nasıl Kuruldu ? Anarchosa Sorunsalı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FataLworm

Admin
İlgi Alanlarınız
Bilgisiz
Selamun Aleyküm Hacktivizm Ailesi,
Power hack nasıl kurulmuş bakalım Gökbörü ile olan konuşmamızda powerhack.net bu şekilde kurulmuştur. Yani benim malum yerlerden üye çektiğim felan asılsızdır zaten o üyeler o malum yerden ayrılmıştı ben de arkadaşları olarak onlara bir mekan açtım ve beraber takıldık ve bu arada halen o malum yerde takılıyordum zaten. Power hack kapatılma sebebi askerlik vs değildir.. sadece bir power hack üyesinin başına bir iş geldi daha fazla iş gelmesin diye böyle bir karar alıp siteyi salmıştım.

RX6YFu.jpg

9QDUbo.jpg

17LBY3.jpg

irQg5c.jpg

A0tg9H.jpg

nqksap.jpg

WXuS3v.jpg

Gelelim Anarchosa arkadaşın söylemlerine;

Şimdi Anarchosa isimli arkadaş yalan söylediğimi iddaa ediyor edebilir kimseyi kendime inandırmak zorunda olmadığımı herkese her zaman söylüyorum neyse. Şimdi gel gelelim ben spyhackerz'dan çıkma bir adam değilim ben 2010 yılından sonra hack'i bırakmış bir adamım onun kanıtı ise aşağıdadır buda Private Hackers yöneticilerinden BlackBox'dur.

Pr61rW.jpg

Burayıda geçiyorum ve daha sonra o zamandan olan herkes powerhack'in aktifliğini ve spy'ın aktifliğini biliyordu zaten. Powerhack.net'in benim olmadığıma dair bir kanıt atacağım aşağıya o zamanda bende değil diyordum zaten yok lamb felan hackledi asılsız @SpyWhite 'ın sitesinde gerekli kanıtlarda mevcut zaten.

C0o1e8.jpg

Spyhackerz eteklerine felan sığınmışlığım yok dediğim gibi zaten orada powerhack açıkken de takılıyordum ve mec kendiside bilir hiç bir zaman kendine bana rütbe ver gibisinden söylemlerde bulunmadım hep kendisi teklif etti. Yani kimsenin kimseyi affettiği felan yok aslan kardeşim. Sıra gel gelelim Tolan K ile aramızda geçen konuşmaya.

EK9CQ7.jpg

im9bUG.jpg

XrZofp.jpg

Ondan sonra bu konu hakkında Tolan K 'nın bana bir yaklaşımı olmamıştır yada şaka yapıyorum sandı ama özelden bana yazsaydı yine elimden geleni yapardım onun için neyse ortada garip olan bir şey ise Tolan K bana özelden pek yazmazdı ve bu konuşmalardan yaklaşık 6 7 ay sonra bana özelden bu şekilde bir şey yazmıştır. Yani söylemlerinde Tolan K anladı fataldan bir şey olmayacağını ve iletişimi kesti diyor ama aşağıdaki kanıt kiminle iletişimi kestiğini gösteriyor.

u1LJxG.jpg

DVRE2C.jpg

Gel gelelim instagram user datası alma konusuna o arada işlerim yoğundu ve sanal aleme pek önem veremiyordum. Ondan sonra ben bu Anarchosa isimli arkadaşa user açması konusunda söylemde bulundum çünkü bu işi onlar için araştırıyordum SMM Panel almak yerine tam bir panel alıp bu işi sağlayan biz olacaktık ve bu işi yapan tek kişi vardı ona Cihan diye bir arkadaş instaweb'in sahibi ben bu konuyu araştırdım aşağıda onlarında resimlerini atacağım bu Cihan isimli arkadaş 2 binlira ve aylık 400 TL proxy ücreti istiyordu ben bazı söylemlerimde direk 5 veriyim bide 400 400 uğraşacağız mı diye yazıyorum bir konuşmamda her neyse bu arkadaşı ben aradım ve ciddi idim bu konuda Cihan isimli arkadaş Ankara'ya ofisime kadar geldi ve biz bununla anlaştık gitti. Daha sonra bu arkadaş paneli kurdu bize ama ne yazık ki panel çalışmıyordu proxylerde sıkıntı var dedi bak kardeşim sen hallet ben gerekli desteği sana atacağım dedim ve bu arkadaşa 7000 TL para ödedim kurdu halletti bir şekilde daha sonra user istedim anarchosa'dan çünkü panel kuruluydu ve paneli deneyecektim daha sonra yine panel bozuldu Cihan isimli arkadaş halledemedi ve artık instaweb zamanı bitmişti bana attığım 7000 TL'yi geri yollayarak bu işi yapamayacağını söyledi size bu konu hakkında araştırmamı aşağıdaki resimlerde göstereceğim. Bu arada ben instagram user aç dediğimde Anarchosa isimli arkadaş bana "ben de dedim ki hassikitr lan ordan karşında uşağın mı var pezevenk." diye bir ibare kullanmadı onlarında kanıtlarını aşağıya atacağım tamam abi açalım dedi ve isor1234 isimli çocuğu bu iş için kullandı ve daha sonra onuda kullanıp spyhackerz sitesinden banladı herkese yaptıkları gibi onlarında kanıtları aşağıda vardır.

hcZAgr.jpg

Daha bir çok konuşma var hiç uğraşamıyacağım bu olay için onları atmayı şimdi gelelim user meselesine şimdi ben öncelikle ilk başta bu anarc isimli arkadaşa user için gitmedim satın alacaktım normalde ama bulamadım bir çok kişiye yazdım 1 kişiyle konuşmamı atacağım ama sadece uğraşmayacağım ve o kişilerde bana user sağlayamadığı için ben anarc'a gidip abim user lazım dedim yok fotoğrafı gitti yok engellemiş gibisinden söylemlerde bulunmuş arkadaş öyle birşey yok.

UiHxx3.jpg

Yukarıda user arayışım şimdi gelelim anarc'a user açtırma girişimime. Herşey ortadadır paneli aldığımda anarcha yazdım direk.

7m99Sg.jpg

tbLqog.jpg

1VTUdM.jpg

HDwKjO.jpg

bGleuT.jpg

cqoDi8.png

Şimdi isoru konuşmaya alıyoruz.

5g6ch0.jpg

OR2fsG.jpg

qiY9yL.jpg

Neyse isor açabildiği kadar açtı ama bu arada bir sorunumuz vardı yukarıda dediğim gibi panel çalışmıyordu ve bu işten vazgeçtik yoksa Anarchoseyi her zaman herkese söylediğim gibi bir abilik yapıp bu işlerde para kazanmasını sağlayacaktım ama başarısız olduk her neyse gel gelelim Arkadasın dan atıp tutmuşum sanırım Anarchose'nin öyle birşey mümkün değildir hatta anarc daha delikanlıydı diye bir sözümde vardır o konteyner meselesinde bile yazdıklarına gülüp geçmiştim çünkü arkadaş ortamı ve kaynatsınlar dedim severim böyle şeyleri sıkıntı yok benim için kendisi farklı bir forum kuracağı için Nobody tarafından hacklenmiştir arkadaşlarından sırtından vurulmuştur aynı şeyi bana Koca reis yapsa forum açcam ama hack forumu dese seve seve ona yardımcı olurdum bunu oda biliyor ama mec ona yardımcı olmamış ve onu *** etmiştir ve daha sonra ben zaten takılıyordum Spyhackerz sitesinde spy'dan nasıl ayrıldım onuda burada belirteyim Spyhackerz sitesinde ben biliyorsunuz ki Mec'e destek olmak amaçlı vip üyelik hediye edip parasını mece yollattırıyordum neyse mec İMT gel admin ol dedi gittik ve artık Spyhackerz büyümüştü amacım İMT'yide aynı seviyelere getirmekti maksat eğlence idi benim için bunun için bir konu açtım Spy Hackerz sitesinde vip üyelik vereceğim ama şartlarım imhatimine de üye olacaksınız amacım benim olmayan bir siteyi büyütmek ve iki sitede de takılmak zaten adminlik vs gözüm yok benim o işlerde neyse açtım konuyu baya bir kişi katılıyorum yazdı ve Nobody, Mectruy 'un sitesinde İmhatimi kelime yasak diyerek konuyu sildi neyse dedim bir daha vip üyelik hediye etmem kimseye ve mec bana nobody'e bu konu hakkında kızdığını söyledi neyse dedim geçtim daha sonra Spy'dan banlanma sebebim ise SpyWhite isimli arkadaşın chatta ben ermeniyim gibi söylemleri oldu bende o an adminlik vardı gizli admindim çünkü mec bana vip üyelik hediye edersen parasını yolla direk kendin ver rütbeyi diye yetki verdi bende tamam dedim sıkıntı yok neyse Spy White benim arkadaşımdı ve bu arkadaşın böyle yapmayacağını biliyordum chatta ben ermeniyim demeyeceğini adminlik olduğu için loglara baktığımda şifresi Nobody tarafından değiştirilmişti ve Nobody tarafından Spy White adı altında ben ermeniyim söylemleri geçiyordu bu konu üzerine ben Spy White'ın üyeliğini onu sevdiğim için forumdan sildim ve daha sonra Nobody tarafından banlandım ve İMT 'ye çağırıldım. Burada ki amaçta ki ön görüm ise şu şekilde Spyhackerz artık büyüdü ve kimseye gerek kalmadı çünkü kendi kendine büyüyor amaç İmhatimi'nide büyütmek mec burada benim imhatimine odaklanıp orayıda büyütmemi amaçladığını sanıyorum belki de yanlış sanıyorum bilmiyorum neyse gel gelelim bu ziya meselesine yukarıda da dediğim gibi ben ilk o konu hacknews'de açıldığında gülüp geçmiştim eğlensin çocuklar sıkıntı yok demiştim ama worthless böyle şeyleri sevmediği ve beni sevdiği için Anarch isimli arkadaşı uyarmıştı o bizim abimiz diye ben Anarch'a herhangi bir gönül koymuyorum yine istediğini yazabilir ama insanlar hakkında saçma sapanda yorumlarda bulunmayın ben aslında buraya ve sizin hakkınızda hiç birşey yazmamayı düşünüyorum Anarch hakkında yazdıklarım bu kadardır umarım yolu açık olur ve iyi işler başarır kendisi. Benim real hayatımı bir kaç kişi biliyor sanalda ve gerçek ismimide biliyor hakkımda çıkan haberleri hepsi ASILSIZDIR bu tür söylemlere inanmayın inansanızda umrumda olmuyor zaten bunuda bilin !

KNLNEO.jpg

Worthless sana böyle birşey yazmış ve cevap olarak bunu yazmışsın seni bu olgunluğuna davet ediyorum kardeşim ve diğerleri gibi olma. Her neyse açıklamalarım bu kadar şimdi kim yalancı kim haklı kim haksız her şey burada arkadaşlar bu konu hakkındaki ilk ve son açıklamamdır. Sizden ricam tüm sanal alemden ricam birlik olun artık arkadaş konuşma ne bileyim çoluk çocuk hareketlerde bulunmayın zaten ilerde neden böyle yaptım diyeceksiniz boşverin birlik olun ve legal işlerde hayatınızı sürdürün umarım tüm sanal alem çok iyi yerlere gelir. Ben her konuda her yerde söylediğim gibi yanımda olan kişilere her türlü destek vermeye hazırım elimden geldiğince bunu unutmayın yarın bir gün bunlara gülüp geçeceksiniz bu günlerinizi iyi kullanın arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram