Neler yeni

Selamün Aleyküm

FedaiR4

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Mart 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
11
Konum
unknown
İlgi Alanlarınız
Kriptoloji-Hacking ve Güvenlik
Cinsiyet
  1. Erkek
Saygı Değer Hacktivizm Ailesi Kendimi Kısaca Tanıtayım Yazılımcı vedahi Siber Güvenlik Uzmanıyım 2002 Yılında Kurulan a*t Timinde Görev Yaptım Birçok Özel Operasyonlarda Çalışıp Türk'ün Gücünü ve Timin Prestijini Arttırdık Ekibimiz Sayesinde Birçok Haber Kuruluşlarında Adları Geçti Birçoğunuz Bu Timi Bilmektedir Orda 4 Sene Özel Operasyon Biriminde Görev Yaptıktan Sonra Bizleri Lağvedip Başka Kişilerle Ekipler Dolduruldu.

2012'nin Sonunda Başka Büyük Bir Grupta Farklı bir Lakapla Yeniden Saldırı Faaliyetlerinde ve Ar-Ge Çalışmalarında Bulundum 2016 Yılında Kendi Hack Grubum Olan Siy*h Sa*cak'ı Kurdum Etkin Bir Alt Yapıyla Aramıza Katılanlar Eğitildi Bilgilendirildi ve Bu Ortamda Birbirimize Yardımcı Olduk 2017 Darbe Sürecine Kadar Tim Devam Etti Darbe Sürecinden 2 Hafta Önce Tim Personellerini Zorunlu Olarak Başka Gruplara ve Birimlere Yerleştirdik :) İşim ve Durumum Gereği Hacking Alemine Bir Süre Ara Verdim Şimdi ise Yeniden Hacking Alemine Geri Döndüm Bana Sormak İstediğiniz (Grafik Tasarım Harici) Herhangi Bir Konu veya Herhangi Bir Sıkıntınız Olursa Yazmaktan Çekinmeyin.

Alanlarım: Kriptoloji - Web Hacking ve Güvenlik - Sosyal Medya Hacking ve Güvenlik​
 

Oğuz

Bilgican Oğuz
Elmas
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
320
Tepkime puanı
350
Konum
Çanakkale / Türkiye
İlgi Alanlarınız
Teknoloji, Kişisel Blog ve daha niceleri.
Cinsiyet
  1. Erkek
Hoşgeldin kardeşim
 

FedaiR4

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Mart 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
11
Konum
unknown
İlgi Alanlarınız
Kriptoloji-Hacking ve Güvenlik
Cinsiyet
  1. Erkek

KocaReis

Developer
Katılım
18 Aralık 2020
Mesajlar
587
Tepkime puanı
1,201
Hoş geldin dostum
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin [email protected]
For Legal Problems [email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram