Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Çözüldü Sitenin veritabanını nasıl düzenlerim?

the 11

Uzman Üye
Katılım
29 Mart 2023
Mesajlar
182
Tepkime puanı
401
Konum
Hell
İlgi Alanlarınız
Hack
Yazılım
Tasarım
Cinsiyet
  1. Erkek
Selamlar. Sqlmap kullanmayı oldukça iyi biliyorum fakat veritabanındaki verileri almak yerine veri tabanında oynamalar yapmak istiyorum. Yapmak istediğime örnek olarak böyle birşey verebilirim;

web_db --> isimli veritabanında
Users --> isimli kolonda

Ahmet | [email protected]
....

Falan var. Ben o "Ahmet" yerine "Hacktivizim" yazmak ve veri tabanına öyle kaydetmek istiyorum. Admin veri tabanına bakınca veya birbhacker veritabanını çekince orada "Hacktivizim" yazısını görebilsin.

Bunu SQLMAP ile yapıyorsak nasıl eğer başka tool ile yapıyorsak hangi tool?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 
Çözüm


--
SQLMAP konusunda yüzeysel bilgiler dışında pek güzel Türkçe içerik bulunmuyor. Çözemediğin spesifik sorunları SQLMAP'in Github proje alanında Issue oluşturarak İngilizce bir şekilde sorabilirsiniz. Bu sayede daha teknik ve birebir cevaplar alırsın.

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
2,040
Tepkime puanı
6,746
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
ham radio
Cinsiyet
  1. Erkek


--
SQLMAP konusunda yüzeysel bilgiler dışında pek güzel Türkçe içerik bulunmuyor. Çözemediğin spesifik sorunları SQLMAP'in Github proje alanında Issue oluşturarak İngilizce bir şekilde sorabilirsiniz. Bu sayede daha teknik ve birebir cevaplar alırsın.
 
Çözüm

Tatanka

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Ocak 2024
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Konum
İzmit
İlgi Alanlarınız
Bilgisayar
Cinsiyet
  1. Erkek
İyi Çalışmalar; Visual Studio Code programını ücretsiz olarak indirip veritabanını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adı, şifre v.b.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst