Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Duyuru Sunucu Ticareti Ticari Konu Kuralları ve Konu Şablonu

 • Konbuyu başlatan Can
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar : 0
 • Görüntüleme : 134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
2,040
Tepkime puanı
6,746
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
ham radio
Cinsiyet
 1. Erkek
Sunucu Ticareti için oluşturulan Ticaret kategorisine hoş geldiniz!

Ticaretlerin kesintisiz bir şekilde devamı için lütfen aşağıdaki kuralları okuyun ve dikkate alın.

NOT: Tüm ticari konular yönetici onayı ile açılmaktadır. Bu sebeple açacağın tüm ticari konuları özenle hazırlamalı ve forum kurallarına uygun olup olmadığını kontrol etmelisin.

Ticaretini gerçekleştirdiğin tüm hizmetlerin sorumlusu tamamen sensin. Lütfen dolandırılmamaya özen göster. Hizmetlerin alışverişini mümkün olduğunca forumda bulunan PM sistemi üzerinden gerçekleştir.

Ayrıca dolandırıcı olarak nitelendirdiğin bir satıcı bulunuyorsa bunu kanıtların ile birlikte ilgili forumda konu açarak belirtmelisin.

 • Ticaret konusu açabilmek için en az 3 aylık üye olmak zorundasın.
 • Forumun tüm kuralları burada da geçerlidir. Forum kurallarına uymak zorundasın.
 • Konu başlıklarını yanıltıcı hazırlamamalı, konu içeriklerinde spam yaratacak cümlelerden uzak durmalısın.
 • Konusunda Onaylı Ticaret¹ ibaresi yer almayan satıcılara karşı maksimum tedbirli olmalı, sorumluluğun tamamen kendine ait olduğunu unutmamalısın.
 • Ticari konuları baltalama amaçlı mesajlar atmamalı, bunu destekleyecek eylemler gerçekleştirmemelisin.
 • Açılan ticaret konularını başka forumlar ve siteler ile ilişkilendirmemeli, ticareti tamamıyla Hacktivizm'de gerçekleştirmelisin.
 • Gerçekleştirdiğin ticaretlerde Hacktivizm PM² sistemini kullanmayı tercih etmelisin.
Hacktivizm yönetim ekibi, bu kuralları istediği zaman değiştirme ve silme hakkını saklı tutar. Tüm sorumluluk sende, iyi ticaretler gezgin!

~~~~

[1] Onaylı Ticaret ibaresi yalnızca yönetici ekibinde yer alan kullanıcıların açacağı ticaret konularına eklenir. Bu ibare hiç kimse tarafından talep edilemez, edilmemelidir.

[2] Hacktivizm PM'de, satıcı mesajları silemeyeceği için herhangi bir olumsuzluk durumunda kanıtları sohbetinden arşivleyebilir, gerekli yerlerde bu mesaj arşivini kullanabilirsin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

 • 4rmy
Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst