Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

WhatsApp Hesap Kapatma Güncel 2022 !

rootardabeyoq

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Sosyal Medya
Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere WhatsApp Hesap Kapatma konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.

Adım 1: Öncelikle şahsın telefon numarasını kopyalayın ve şahıs uyuyor halde olursa daha iyi olur çünkü sms göndereceğiz ardından WhatsApp Business indirin.

Adım 2: Hedef numaraya sürekli olarak SMS gönder deyin ve beni ara seçeneğine tıklayın ardından kodu girin kısmına gelin ve 12 saat engel verene kadar rasgele basın.

Adım 3: Engel geldikten sonra mail adresinize girin ve [email protected] adresine " Merhaba Sayın WhatsApp Ekibi;
Az önce telefonumu bir kafede düşürdüm ve WhatsApp hesabımın içinde özel ve mahrem olan , videolarım , fotoğraflarım ve mesajlarım yer almaktadır bu konudan dolayı çok tedirgin bir haldeyim , sizden WhatsApp hesabımın kapatılmasını veya dondurulmasını talep ediyorum." Bunu yazın ve verdiğim e posta adresine yollayın.

Adım 4: Aradan 10 veya 15 dakika sonra WhatsApp size tekrar bir mail atacaktır ve telefon numarasını isteyecektir , sizde numarayi " +90 xxx xxx xxx " bu şekil yazıp maili yanıtlayacak siniz.

Adım 5: 10 veya 15 dakika sonra tekrardan mail atacak ve " WhatsApp hesabınız devre dışı bırakıldı " diye uzun bir mesaj gelecek bu geldikten sonra gerisi iğne söküğü gibi gelecek.

Adım 6: Hesaba 12 saat SMS gitmeyecek ve şahısı WhatsApp bu mail sayesinde WhatsApp'tan atacak SMS gelmediği için tekrar giriş sağlayamayacak fakat 12 saat sonra tekrar SMS ve Arama talep edin daha uzun süre giremeyecektir. ( EKRAN GÖRÜNTÜSÜ BANA AİTTİR)

Ekli dosyalar

• IMG_20220719_035244.jpg
    IMG_20220719_035244.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 55

Soykan1903

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Hack wp kapatma
Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere WhatsApp Hesap Kapatma konusunda yardımcı olmaya çalışacağım.

Adım 1: Öncelikle şahsın telefon numarasını kopyalayın ve şahıs uyuyor halde olursa daha iyi olur çünkü sms göndereceğiz ardından WhatsApp Business indirin.

Adım 2: Hedef numaraya sürekli olarak SMS gönder deyin ve beni ara seçeneğine tıklayın ardından kodu girin kısmına gelin ve 12 saat engel verene kadar rasgele basın.

Adım 3: Engel geldikten sonra mail adresinize girin ve [email protected] adresine " Merhaba Sayın WhatsApp Ekibi;
Az önce telefonumu bir kafede düşürdüm ve WhatsApp hesabımın içinde özel ve mahrem olan , videolarım , fotoğraflarım ve mesajlarım yer almaktadır bu konudan dolayı çok tedirgin bir haldeyim , sizden WhatsApp hesabımın kapatılmasını veya dondurulmasını talep ediyorum." Bunu yazın ve verdiğim e posta adresine yollayın.

Adım 4: Aradan 10 veya 15 dakika sonra WhatsApp size tekrar bir mail atacaktır ve telefon numarasını isteyecektir , sizde numarayi " +90 xxx xxx xxx " bu şekil yazıp maili yanıtlayacak siniz.

Adım 5: 10 veya 15 dakika sonra tekrardan mail atacak ve " WhatsApp hesabınız devre dışı bırakıldı " diye uzun bir mesaj gelecek bu geldikten sonra gerisi iğne söküğü gibi gelecek.

Adım 6: Hesaba 12 saat SMS gitmeyecek ve şahısı WhatsApp bu mail sayesinde WhatsApp'tan atacak SMS gelmediği için tekrar giriş sağlayamayacak fakat 12 saat sonra tekrar SMS ve Arama talep edin daha uzun süre giremeyecektir. ( EKRAN GÖRÜNTÜSÜ BANA AİTTİR)
Numarayı atınca baska mail atmiyorlar neden acaba bu şekilde yazıyorum. +90 +++ +++ ++ ++

rootardabeyoq

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Sosyal Medya
Numarayı atınca baska mail atmiyorlar neden acaba bu şekilde yazıyorum. +90 +++ +++ ++ ++
Direk numarayı atmayacaksin dostum önce dediğim şekil maile
" Merhaba Sayın WhatsApp Ekibi;
Az önce telefonumu bir kafede düşürdüm ve WhatsApp hesabımın içinde özel ve mahrem olan , videolarım , fotoğraflarım ve mesajlarım yer almaktadır bu konudan dolayı çok tedirgin bir haldeyim , sizden WhatsApp hesabımın kapatılmasını veya dondurulmasını talep ediyorum." Yazıp yollayacaksin sonra telefon numarası istediğinde yazacaksın :)

by_avciix

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Kali linux
Direk numarayı atmayacaksin dostum önce dediğim şekil maile
" Merhaba Sayın WhatsApp Ekibi;
Az önce telefonumu bir kafede düşürdüm ve WhatsApp hesabımın içinde özel ve mahrem olan , videolarım , fotoğraflarım ve mesajlarım yer almaktadır bu konudan dolayı çok tedirgin bir haldeyim , sizden WhatsApp hesabımın kapatılmasını veya dondurulmasını talep ediyorum." Yazıp yollayacaksin sonra telefon numarası istediğinde yazacaksın :)
Fatura belge istiyor attım geri cevap yok

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram