Neler yeni

18 Mart 1915 - Çanakkale Zaferi

Tosun

tosunc.uk
Moderatör
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
1,346
Tepkime puanı
2,158
İlgi Alanlarınız
o
Cinsiyet
  1. Erkek
440px-Flag_of_Turkey.svg.png

Çanakkale Geçilmez!

Türk tarihi büyük kahramanlıklarla doludur; Çanakkale de onlardan biridir. Çanakkale denince akla Truva gelmemelidir;
Çanakkale denince akla 250.000 şehidin yattığı şehitlikler gelmeli! Çanakkale, Truva değildir, Türk toprağıdır; şehit kanıyla sulanmış, tapusu, canla alınmış Türk toprağıdır. Çanakkale, birlik ve bütünlüğümüzün adresidir; millet olarak ortak değerlerimizden biridir. Karşıdaki düşman, Mehmed Akif’in dediği gibi ‘Hindu kimi yamyam kimi bilmem ne bela’, İngiliz, Fransız, Anzak, Avustralyalı… Beri tarafta ise Türk, Laz, Kürt, Çerkez, Arnavut… ortak değerler için aynı amaçlar doğrultusunda yan yana, bir arada… Bu sebeple Çanakkale, birlik ve beraberliğimizin sembolüdür. Çanakkale zaferi, iman, azim ve kararlılığın modern teknolojiye, üstün silahlara ve sayıca kalabalığa galip gelmesidir. Büyük savaşları, büyük milletler kazanır. Çanakkale, tarihe gömülmek istenen bir milletin dirilip kendine gelmesidir; Çanakkale, bir milletin, kendine kazılan mezarın üzerinden atlayıp o mezarı kazanları kovaladığı yerdir. Çanakkale, sadece bir bölgenin adı değildir; Çanakkale, bir ruhtur, bir bilinç, bir anlayıştır. Çanakkale, bir destandır ve efsane değil gerçektir.

18 Mart Çanakkale Zaferini Kutluyor!

Şehitlerimizi Saygı , Sevgi ve Rahmetle Anıyoruz!


20210318_005057.jpg
 

Tosun

tosunc.uk
Moderatör
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
1,346
Tepkime puanı
2,158
İlgi Alanlarınız
o
Cinsiyet
  1. Erkek
Zorluklalarla sefalet içinde açlık içinde kazanılan bu ülkenin değerini bilin 57.000 şehit verildi toplam 250.000 kişi öldü mermiler havada uçuştu.
Yemek listesi ;
ozel-sehzade-mehmet-ogrencileri-canakkale-sav-4438569_o.jpg


Bu ülke kolay kazanılmadı ama çok kolay satıldı. Savaşarak aldığımız ülkenin içine suriyeli doldurdular üstüne birde bizim vergilerimiz ile para veriyorlar haram zıkkım olsun. Ben Atalarım ile gurur duyuyorum onların izinden ilerlemeye gayret gösteriyorum.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

👏👏🙏
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram