Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Açik tarama ve Site hackleme

• Konbuyu başlatan NeO
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görüntüleme : 4K

NeO

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Bilgisayar
Programcilik

Selamun Aleykum Hacktivizm Ailesi . Yardiminiza Ihtiyacim var dogrusu . Şimdi ben hangi programla açik tarayip test için site hacked yapabilirim . Hani Simdi SQL Map ile acik taradim diyelim , Sonrasinda ne yapicam O hakkinda Pek bir Fikrim yok . Ozellikle SoruM Şu Sqlmap ile nasil açik bulunur ? açik buldukdan sonra nasil hacked yaparim siteyi . Bu Hakkinda konu yada detayli anlatabilecek birileri varsa Yardimci olursaniz sevinirim . Teşekür ederim :)

Çözüm

Selamun Aleykum Hacktivizm Ailesi . Yardiminiza Ihtiyacim var dogrusu . Şimdi ben hangi programla açik tarayip test için site hacked yapabilirim . Hani Simdi SQL Map ile acik taradim diyelim , Sonrasinda ne yapicam O hakkinda Pek bir Fikrim yok . Ozellikle SoruM Şu Sqlmap ile nasil açik bulunur ? açik buldukdan sonra nasil hacked yaparim siteyi . Bu Hakkinda konu yada detayli anlatabilecek birileri varsa Yardimci olursaniz sevinirim . Teşekür ederim :)

Exploitlerle Falan Toolarla Ben Sana Gene Bi İyilik Yapıp Kullandığım Tooların İsmini Atıyorum Araştır. Kali Linux Parrot Pardus Bunlar İiyi İşletim Sistemleridir Aslında Sadece Terminal Olsa Yeter Bana :)

Kullandığım Tool Ve Araçlar.

1) Netsparker...

Hustrox

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Teknolojik Olan Herşey.

Exploitlerle Falan Toolarla Ben Sana Gene Bi İyilik Yapıp Kullandığım Tooların İsmini Atıyorum Araştır. Kali Linux Parrot Pardus Bunlar İiyi İşletim Sistemleridir Aslında Sadece Terminal Olsa Yeter Bana :)

1) Netsparker
2)Acunetix
3) SaferVPN
4) Burp Suite:
5) Ettercap:
6) Aircrack:
7) Angry IP Scanner:
8) GFI LanGuard:
9) Savvius:
10) QualysGuard:
11) WebInspect:
12) Hashcat:
13) L0phtCrack:
14) Rainbow Crack:
15) IKECrack:
16) IronWASP:
17) Medusa
18) NetStumbler
19) SQLMap
20) Cain & Abel
21) Nessus
22) Zenmap

Hustrox Farkı İle Lamerlere İnat :)

• Beğen
Tepkiler: Can
Çözüm

NeO

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Bilgisayar
Programcilik

1) Netsparker
2)Acunetix
3) SaferVPN
4) Burp Suite:
5) Ettercap:
6) Aircrack:
7) Angry IP Scanner:
8) GFI LanGuard:
9) Savvius:
10) QualysGuard:
11) WebInspect:
12) Hashcat:
13) L0phtCrack:
14) Rainbow Crack:
15) IKECrack:
16) IronWASP:
17) Medusa
18) NetStumbler
19) SQLMap
20) Cain & Abel
21) Nessus
22) Zenmap

Hustrox Farkı İle Lamerlere İnat :)
Teşekür ederim Hocam :)

wisage

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Ethical Hacking

size şu şekilde açılayayım otomatik olarak vulnerability scanner ve exploitler bulunuyor ancak site hackleme işi şu bir kaç programı öğreniyim diyerek olmaz. bu şekilde ancak script kiddle denilen bölüme girersin.

bir uygulamada manuel açık aramak için ise sitede kullanılan dilleri çok iyi seviyede bilmen gerekiyor ki bu sitede açık arıyabilesin.

örneğin küçük bir Sql injection attack için bile manuel işlem yapıcaksan onu iyi bir şekilde bilmen gerekiyor. sitede diyelimki bir açık buldun bu defa bunun sömürüsünü yapmak için exploit yazman gerekiyor ve yine software ihtiyaç duyucaksın.

ha tabi hali hazırdı keşfedilen güvenlik açıklarını exploitdb üzerinden kullanabilirsin.

yani zafiyetin exploit yazıldıysa onu bulur zafiyeti kullanırsın, yada eğer dil biliyorsan exploit yazar kendin kullanırsın. burda is ssnde

bir grup var aga exploitdb'de bekleyerek bir açık çıkınca bizde yararlanalım diye de bekler onlardan olma.

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram