Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Blog ve site etkileşimi nasıl arttırılır?

Oğuz

Elmas
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
346
Tepkime puanı
485
Konum
Çanakkale / Türkiye
İlgi Alanlarınız
Teknoloji, Kişisel Blog ve daha niceleri.
Cinsiyet
  1. Erkek


Blog yazarların en can sıkan noktalardan bir tanese etkileşim almaması. Günlük düzenli ve yapılan bloglar bile bazen arama motorlarında görünmeyebilir. Bu durum sizin emeğinizi boşa çıkartmak demektir. Blogların etkileşim alması için 5 tane ipucu vereceğim.

Bloğunuzun temel ziyaretçi almamsının sebebi şunlardır;

  • Bloğunuzun yeni açılması ve alan adınızın yeni olması.
  • Blog sayfanızın doğru ve ayarlarınızın doğru yapılmış olması.
  • Blog sayfanızın url kısmı başlık ile aynı olması.
  • Blogunuzdaki makaleler ve konular benzersiz olması (copy/paste yapmamak.).
  • Bloğunuzda seo çalışmaları yapmak.
  • Makaleleriniz seo uyumlu yazarak hiti arttırmak.
  • Alan adınızın daha önce hiç alınmaması.
Alan adınızın yeni olması sizin internet aleminde ilk defa görünmesi demektir arama motorları sizi ilk defa tanır ve sizi indekslemeye başlar. Bu durum uzun sürebilir. Alan adınızın hemen indekslenmesi isterseniz sosyal medya araçlarını güzel ve kullanışlı hale getirin.

Blog Anasayfasının Doğru Ayarlanması​

Blog anasayfası sizin sitenizin kimliğini belirler. Gelen ziyaretçiler sizin siteniz hakkında bilgileri alır ve sizin sitenizin kimliğini öğrenir. Hedef kitleniz kimler? Hedef kitleniz web üzerinde ne kadar zaman geçiriyor? Tüm bu sorulara vereceğiniz cevap blog sayfanızın etkileşime girmesi konusunda doğrudan etkileşim haline gelir.

Blog Sayfasının Url Ayarlaması​

Blog url kısmı eğer letrx.com/post?=128 gözükmesi sitenizin indeklenmesi nerdeyse imkansızdır. Sitenizin yazdığınızın makale ile doğru orantılı olmasıdır. Örnek bir indekslenebilir site url kısmı letrx.com/makale-yazarak-para-kazanma örnek bu arama motorlarında indekslenebilir bir url kısmıdır.

Özgün Ve Kaliteli Makale Üretmek​

Sitenizdeki makaleler tamamen siz tarafından yazılması gerekmektedir. Başka sitelerden kopyalayıp yapıştırmak sitenizin için çok kötü bir durumdur. Arama motorları sitenizin başka siteden makale aldığınız anlar ve sitenizi indekslemez. Makalelerin size ait olması indekslenme durumu üst seviyelere çıkartır. Makalelerinizde resim ve video kullanmak bu seviyeyi arttırır.

Seo Kurallarına Uymak​

Sitenizin seo kurallarına uygun olup olmadığını öğrenmek artık çok kolay. Bu linkten sitenizin seo puanını öğrenebilirsiniz : https://wmaraci.com/seo-analiz Analizi yaptıktan sonra siteniz hakkında uygulanması gereken bazı detaylar verecektir bunları uygulayarak sitenizin hitini ve seo kurallarına uymasını sağlayabilirsiniz.

 

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
2,048
Tepkime puanı
6,890
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
ham radio
Cinsiyet
  1. Erkek
teşekkürler
 

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
841
Tepkime puanı
2,706
Eline sağlık seybir kod
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst