Hacktivizm sitesine girerken MASKE :)

Hacking bölgesinden, Güvenlik ve Güvenlik Açıkları gibi forum kategorilerinde gezerken ve birlikte olduğumuz tüm kategorilerde maske takmak Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası
  • Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Sorun & Öneriler kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir. Sitemizde Bakım çalışması devam etmektedir...

Cyberpunk 2077 Hangi Ekran Kartlarında Oynanır ?

FataLworm

Admin
Katılım
18 Aralık 2020
Mesajlar
326
Tepkime puanı
733
Konum
Ankyra
İlgi Alanlarınız
Bilgisiz
Cinsiyet
  1. Erkek
Cyberpunk 2077 Hangi Ekran Kartlarında Oynanır konusunu sizler için derledik. CD Projekt Red nihayet 2020’nin en çok beklenen oyunu Cyberpunk 2077’yi yayınladı . Açık dünya birinci şahıs rol yapma oyunu PS4, Xbox One, Windows ve Google Stadia için çıktı. PlayStation 5 ve Xbox Series X / S, oyunu geriye dönük uyumluluk ile de çalıştırabilir. Harika bir oyun olmasına rağmen, Cyberpunk 2077, son nesil konsollarda hayal kırıklığı yaratan performansı nedeniyle birçok eleştiriyle karşı karşıya.

Öte yandan, birkaç incelemeye göre, CDPR’nin AAA başlığı yüksek özellikli bilgisayarlarda olağanüstü derecede iyi çalışıyor. Bununla birlikte, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların büyük bir kısmı pahalı bir bilgisayarı karşılayamaz. Bu nedenle, birçok Cyberpunk 2077 meraklısı, GTX 1650 4GB gibi orta veya düşük özellikli bilgisayarların oyunu verimli bir şekilde çalıştırıp çalıştıramayacağını merak ediyor. Bu yüzden 4GB VRAM’li NVIDIA GTX 1650 grafik kartı ile çalışma dizüstü bilgisayarımda Cyberpunk 2077 oynamaya karar verdim. Dolayısıyla, Cyberpunk 2077’yi GTX 1650 4GB veya benzer seviyeli bir GPU’da oynamayı düşünüyorsanız, işte tam analiz.

Devamı için
 

by.root

Yürüyen Cinsellik
Hacktivist
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
132
Tepkime puanı
173
İlgi Alanlarınız
Artık yok...
Cinsiyet
  1. Erkek

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst