Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

deep webden alışveriş yapmak

travisrich

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
c++ php python
Merhaba, deep web de sağlam gözüken bir market buldum. Acil paraya ihtiyacım olduğu için gözümü karartım alışveriş yapmayı düşünüyorum, daha önce deepmarketle iş yapan var mı?

cyber_haze

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Cyber Security
Dostum merhabalar. Oncelikle soylemek isterim ki bu darknet marketlerine guvenirken 2 kez dusunmen lazim. Cunku genel olarak dolandirici ya da sana zarar vermeyi amaclayan insanlarla dolu. Tabi yinede alisveris yapmak istersen birkac seye dikkat etmen lazim. oncelikle sectigin market populer ve ismi duyulmus bir market olsun ki scam marketlere para kaptirma. ikinci olarak market guvenilir olsa bile vendor(yani satici) dolandirici olabiliyor. Bu yuzden bu vendordan yapilan gecmis alisverislere ve musteri yorumlarina bakmani kesinlikle oneririm ki satici hakkinda biraz daha bilgi sahibi ol. Seni farkli bir platforma cekebilir yani telegram icq vs ve seni daha rahat dolandirabilir ki bu durumlarda site de bir sey yapamiyor. kesin dolandirici diyemiyorum ama dikkatli ol kimse parayi kolay kazanmiyor.

dipnot: eger sanal bir urun alacaksan sorun yok ama fiziksel bir urun alacaksan ve illegal bir urunse gumrukte patlama ihtimali yuksek alacagin urune dikkat etmeni oneririm. simdiden iyi alisverisler.

travisrich

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
c++ php python
Dostum merhabalar. Oncelikle soylemek isterim ki bu darknet marketlerine guvenirken 2 kez dusunmen lazim. Cunku genel olarak dolandirici ya da sana zarar vermeyi amaclayan insanlarla dolu. Tabi yinede alisveris yapmak istersen birkac seye dikkat etmen lazim. oncelikle sectigin market populer ve ismi duyulmus bir market olsun ki scam marketlere para kaptirma. ikinci olarak market guvenilir olsa bile vendor(yani satici) dolandirici olabiliyor. Bu yuzden bu vendordan yapilan gecmis alisverislere ve musteri yorumlarina bakmani kesinlikle oneririm ki satici hakkinda biraz daha bilgi sahibi ol. Seni farkli bir platforma cekebilir yani telegram icq vs ve seni daha rahat dolandirabilir ki bu durumlarda site de bir sey yapamiyor. kesin dolandirici diyemiyorum ama dikkatli ol kimse parayi kolay kazanmiyor.

dipnot: eger sanal bir urun alacaksan sorun yok ama fiziksel bir urun alacaksan ve illegal bir urunse gumrukte patlama ihtimali yuksek alacagin urune dikkat etmeni oneririm. simdiden iyi alisverisler.
Kanka kişisel bilgi vermiyorum, adamların belirlediği qr hesabına ürün bedeli olan btc yi transfer ediyorum. Ayrıca escrow lu sistem var sitede. sahibinden de ki get mantığı gibi sen malını alana kadar havuzda tutuluyor para sen aldığın şeyin vaad edilen şey olduğunu onayladıktan sonra hizmet/ürün elime geçtikten sonra btc hesaplarına geçiyor satıcıların. fiziki bir şey almayı düşünmüyorum. ebay kodu almayı düşünüyorum. 60 dolara 400 dolarlık ebay kodu satılıyor. Ve satın alacağım ürün bilgileri de tor da açmış olduğum mail adresime geliyor. Benim merak ettiğim olay sadece deepmart mış önceden adı sanırım. şuan deepmarket burdan alılveriş yapılır mı yapan var mı bir şey duymuş olan var mı haklarında bunu merak ediyorum

pinkpig

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
internet
kanka aldın mı denedin mi ne oldu sonuç

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram