Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Dünya Düzdür.

cwgrii

Uzman Üye
İlgi Alanlarınız
Bilgisayar Yazılımcılığı, Havacılık, Uzay Bilimleri
Verilen ayeti yanlış yorumluyorsun kardeşim mantık hataları ortaya çıkar

örn1 : mesela oruç tutulurken gün doğmadan yenilir, gün batıncaya kadar yemek yenmez diye orucu tarif eder(bakara:187) ama Kuran evrensel ise kutuplar için de geçerli olmalı ama kutuplarda bazen aylarca gece yada gündüz olabiliyor. yada namaz kılarken Kabe'ye dönülmesi yuvarlak dünyada kafa karışıklığıdır. Kehf:86 ayette ise güneşin çamura battığı yere gitmiş bir insandan bahseder. düz dünyada güneşin battığı yerler olacaktır elbet ama yuvarlak dünyada böyle bir durum yoktur. (alıntıdır)

dediğim gibi attığım videoları izlersen hayvan sürüsü psikolojisinden çıkarsın :)
aynı zamanda dünya düzdür diye BİLİMSEL açıdan hiç bir şekilde kanıtlanamamıştır sadece teoiridir
Dostum o zaman kabe neden tek 1 tarafta? Dünya Küre olsaydı kabeye ters dönsen bile yönün her türlü kabede kalacaktı. Madem ki dünya küre neden o zaman kabenin tek yönü var?

skeww

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Python
Dostum o zaman kabe neden tek 1 tarafta? Dünya Küre olsaydı kabeye ters dönsen bile yönün her türlü kabede kalacaktı. Madem ki dünya küre neden o zaman kabenin tek yönü var?
kimse kabe tek 1 taraf demedi kardeşim :D nereden duyuyorsun bunları la fdsdsadsa

skeww

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Python
not dünya tam küre değildir hayvan sürüsü psikolojisinden çıkıp araştırmanı tam yapmanı bekleriz :D

cwgrii

Uzman Üye
İlgi Alanlarınız
not dünya tam küre değildir hayvan sürüsü psikolojisinden çıkıp araştırmanı tam yapmanı bekleriz :D
Tam küre olmadığını Fen Hocaları da söylüyordu. O kadarını biliyoruz. Sonuç olarak tam küre olmasa da küre. Aynı mantık. Peki sen Google'a Dünya yazınca çıkan fotoğrafların biririnden farklı olmasını nasıl yorumlarsın

skeww

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Python
Tam küre olmadığını Fen Hocaları da söylüyordu. O kadarını biliyoruz. Sonuç olarak tam küre olmasa da küre. Aynı mantık. Peki sen Google'a Dünya yazınca çıkan fotoğrafların biririnden farklı olmasını nasıl yorumlarsın
dediğim gibi dünya kendi etrafında ve güneşin etrafında döner çekilen her fotolar birbirine benzemeye bilir bu benim görüşüm daha net açıklamalarda olabilir :)

skeww

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Python
dünya düzdür diyenler üstte attığım bariş özcan videosunu izlemeleri yeterlidir
video ;
dünyanın düz olduğuna dair bilimsel kanıt varsa gösterin forumdan siktirip gidecem *** :D
herif çok güzel daşşak geçiyor dünya düzdür diyenlerle *** fdsdsadsadsa

cwgrii

Uzman Üye
İlgi Alanlarınız
dediğim gibi dünya kendi etrafında ve güneşin etrafında döner çekilen her fotolar birbirine benzemeye bilir bu benim görüşüm daha net açıklamalarda olabilir :)
Kanka Dünyanın şekli konusu da Din konuları gibi çıkmaz sokakmış bunu öğrendik :D İkimizin kanıtları da birbirinden güçlü bir şey yapılamıyor. Yarına kadar gider bu böyle

Oğuz

Elmas
İlgi Alanlarınız
Teknoloji, Kişisel Blog ve daha niceleri.
ya sokucam dünyanıza uzaya çıkmamış olan insan a*k neyi tartışıyorsun kanka @skeww

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
İlgi Alanlarınız
ham radio
Kaliteli tartışma , report gelmediğine şaşırdım 😃😃

skeww

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Python
Kanka Dünyanın şekli konusu da Din konuları gibi çıkmaz sokakmış bunu öğrendik :D İkimizin kanıtları da birbirinden güçlü bir şey yapılamıyor. Yarına kadar gider bu böyle
aynen kral tabi benim kanıtlar bilimsel kanıtlarda nese :D

H4WK OFCX

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Siber Güvenlik , Yazılım Geliştirme
Uzaya çıkmaya gerek mi var kanka? Bilimsel olarakta zaten Küre Dünya saçma değil mi? Düşün bakalım biraz :) Hadi bulutları büktüler suyu nasıl bükebilirler?
ya a*k dünya düzse bunun bir sonu olmalı küre şeklinde olduğu için bir sonu yok kısaca tepzi gibi olsa sonu olurdu ama küre olduğu için kısır döngü
ve bu dinlerin kutsal kitaplarındada geçiyor
hadi bilimi geçtim tanrıda mı yanılıyor ?

cwgrii

Uzman Üye
İlgi Alanlarınız
ya a*k dünya düzse bunun bir sonu olmalı küre şeklinde olduğu için bir sonu yok kısaca tepzi gibi olsa sonu olurdu ama küre olduğu için kısır döngü
ve bu dinlerin kutsal kitaplarındada geçiyor
hadi bilimi geçtim tanrıda mı yanılıyor ?
Kurandaki ayetlerin tümü Düz Dünya'yı anlatıyor dostum. Bilim boş bir şey.

vec

Uzman Üye
İlgi Alanlarınız
Root

Eskilerden.
Kurandaki ayetlerin tümü Düz Dünya'yı anlatıyor dostum. Bilim boş bir şey.
a*k nerde düz diyor Kuran’da bende diyorum dünya yamuk. Biraz araştırın ibni sina dünya haritasını çizerken düz mü? demiş ilimi olmadan o devirde çizemez elips dünya yuvarlak değil.

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram