Güvenli Ticaret

Hacktivizm içerisinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm ticaretlerde, dikkat ve önlem sahibi olun.

Daha Fazlası

Sorunum Var

Forum içerisinde yaşadığınız tüm sorunlar için sohbet alanını ya da sayfanın altında belirtilen Telegram kanalımızı kullanın.

Daha Fazlası

Doğru Türkçe ve Kurallar

Türkçemizi her bakımdan doğru kullanın ve forum kurallarına uygun paylaşımlar yapmaya özen gösterin.

Daha Fazlası

En İyi Bilgisayar İçin WiFi Hackleme Programları

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
845
Tepkime puanı
2,719
Gizli metni görüntülemek için ileti dizisinde yanıt vermelisiniz.

Wifi hackleme programlarını sizler için araştırdık. Güvenlik analizi ve sızma testi, her türlü güvenli ağ oluşturmanın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu bizi, bir kablosuz ağı etik olarak test etmek ve düzeltmeler yapmak için kullanılabilecek WiFi korsanlığı yazılımına getiriyor. Geçmişte, Android için en iyi kablosuz güvenlik uygulamalarını zaten ele almıştık ve şimdi PC’niz için bu tür araçların sırası geldi.

Önemli : Önceden izin almadan birinin kablosuz veya ethernet ağına müdahale etmeye çalışmak ceza gerektiren bir suçtur. Bu liste eğitim amaçlı hazırlanmıştır ve bu yazılımları sahip olduğunuz cihazda test etmeniz önerilir.

Sorumluluk Reddi : Lütfen Siber Basın sitesinin bu listeyi sadece eğitim amaçlı yayınladığını unutmayın. Etik olmayan amaçlarla herhangi bir programın kullanımını desteklemiyoruz.

Windows / Linux / Macbook için en iyi WiFi hackleme programları​

1. AirCrack

wifi hackleme


Etik hackleme konusunda temel bir bilginiz varsa veya bu alanda bir kariyer yapmak istiyorsanız, AirCrack’i duymuş olabilirsiniz. C dilinde yazılmış olan bu WiFi hackleme yazılımı, bir WiFi ağının güvenliğine erişmek için birçok aracın birleşimidir. AirCrack paketinin bir parçası olarak bulunan farklı araçlar, izleme, saldırı, kalem testi ve kırma gibi görevler için kullanılabilir. Aircrack-ng yazılımı ile, yeterli veri paketi yakaladıktan sonra 802.11 WEP ve WPA-PSK anahtarlarını kırabilirsiniz. Saldırıyı daha hızlı ve verimli hale getirmek için standart FMS saldırısı, KoreK saldırısı ve yeni PTW saldırısı uygulanır.

Bu çapraz platform, komut satırı aracı Linux, Windows, OS X, Windows ve BSD platformları için kullanılabilir.

2. Cain ve Abel

cain-wifi-hackleme.jpg

Özellikle Microsoft’un Windows işletim sistemi için bir şifre kurtarma aracı arıyorsanız, Cain ve Abel’den başkasına bakmayın. Adem ve Havva’nın oğullarının adını taşıyan bu araç, ağ paketi koklama ve kaba kuvvet, sözlük saldırısı ve kriptanaliz gibi saldırılar gerçekleştirme gibi farklı yöntemler kullanarak şifreleri kurtarır. Hepsi bu kadar değil, bu Windows WiFi korsan yazılımını kullanarak VoIP konuşmalarını kaydedebilir, şifreli şifreleri çözebilir, önbellek verilerini alabilir ve etik hackleme amacıyla yönlendirme protokollerini ele geçirebilirsiniz. Bu kullanışlı araca eklenen yeni özelliklerden biri, anahtarlı LAN’ları ve MITM saldırılarını koklamak için ARP desteğidir.
Yukarıda belirtildiği gibi, Cain ve Abel, Microsoft Windows işletim sisteminin farklı sürümleri için mevcuttur.

3. Fern WiFi Cracker

Adından da anlaşılacağı gibi, Fern WiFi Cracker aracı, ağınızı analiz etmek, boşlukları bulmak ve maksimum güvenlik sağlamak için bunları tıkamak içindir. Python programlama dilinde yazılmış olan bu etik hackleme programı, ethernet ve kablosuz üzerinde farklı ağ tabanlı saldırılar çalıştırabilir. Başlıca öne çıkan özellikleri WEP / WPA / WPA2 / WPS kırma, oturum kaçırma, MITM saldırıları, kaba kuvvet saldırıları vb.
Fern WiFi Cracker’ı proje sayfasında belirtilen farklı bağımlılıklara sahip herhangi bir Linux makinesinde kullanabilirsiniz.

4. Reaver

WiFi güvenliğinizin gerçek gücünü biliyorsanız, onu daha güvenli hale getirmek için bazı gerçek adımlar atabilirsiniz. Reaver burada devreye giriyor. Mevcut yönlendiricilerin şifrelerinin çoğunu kırabilen açık kaynaklı ve ücretsiz bir WiFi şifre bulma yazılımıdır. Reaver, WPS PIN’e karşı kaba kuvvet saldırısı kullanır ve WPA / WPA2 parolalarını geri alır. Verimliliğini merak ediyorsanız, düz metin parolasını 4-10 saat içinde kurtarabilir. Pratik durumlarda, daha da erken sonuç alabilirsiniz.
Reaver, Linux dağıtımlarına kurulabilir. Bu araç aynı zamanda Kali Linux dahil olmak üzere birçok etik hackleme dağıtımında önceden yüklenmiş olarak gelir.

5. Wireshark

Wireshark şüphesiz piyasadaki en ünlü ağ protokolü analizörüdür. Düz metin parolalarını kurtarmanıza doğrudan yardımcı olmazken, paketleri mümkün olan en iyi şekilde koklamanıza yardımcı olabilir. Bu yazılım size yüzlerce protokolü inceleme ve canlı yakalama ve çevrimdışı analiz yardımıyla en iyi sonuçları alma gücü verir. Sadece kablosuz değil, Wireshark Bluetooth, Ethernet, USB, Token Ring, FDDI vb. Cihazlardan canlı veri yakalayabilir.
Wireshark aracı, Windows, Linux, OS X, Solaris, BSD vb. Dahil olmak üzere tüm büyük platformlarda kullanılabilir.

6. Cehennem İkiz

En iyi WiFi korsanlığı yazılımı listemizdeki 6. girişin çok ilginç bir adı var. Infernal Twin olarak adlandırılan bu, kablosuz kalem testi için kullanılabilen otomatik bir araçtır. Kablosuz iletişimleri koklamak için sahte bir WiFi erişim noktası oluşturan Evil Twin saldırısını otomatikleştirmek için kullanabilirsiniz. Bu aracı kullanarak, kimlik avı kullanan kullanıcıları gizlice dinleyebilir ve amaçlanan kullanıcıyı hedeflemek için ortadaki adam saldırıları gerçekleştirebilirsiniz. Bu WiFi şifre korsanlığı aracını kullanarak, WPA2 / WEP / WPA güvenliği, kablosuz sosyal mühendislik, otomatik rapor oluşturma vb. Hedeflenebilir.
Python ile yazılmış bu GPLv3 lisanslı güvenlik aracı, Linux dağıtımlarına kurulabilir ve ağ denetimi ve pentest için kullanılabilir.

7. Kadın

Wifisher, son yıllarda popülerlik kazanan bir WiFi güvenlik aracıdır. Bilgisayar korsanları tarafından, kurbanları etkilemek veya kimlik bilgilerini elde etmek için otomatik ve özelleştirilmiş kimlik avı saldırıları gerçekleştirmek için kullanılabilir. Lütfen Wifisher’ın kaba kuvvet gibi saldırılar kullanmadığını unutmayın; bunun yerine, adından da anlaşılacağı gibi, sosyal mühendislik tekniklerine dayanır. Bu, KARMA veya Evil Twin saldırısı kullanarak bir MITM saldırısı gerçekleştirdikten sonra tüm HTTP isteklerini yeniden yönlendirerek yapılır.
Wifisher, Linux dağıtımlarının çoğu tarafından kullanılabilirken, Kali Linux resmi olarak desteklenen işletim sistemidir ve tüm yeni özellikler bu platformda desteklenmektedir.

8. Hashcat / oclHashcat

Hashcat, dünyanın en hızlı CPU tabanlı şifre kırma aracı olarak bilinirken, WPA / WPA2 güvenliğini zorlamak için mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Bunu yapmadan önce, paylaşılan anahtarları toplamak ve hash’lerin şifresini çözmek için Reaver gibi araçları kullanabilirsiniz. WiFi hacklemesini daha hızlı yapmaya istekli iseniz, modern GPU’ları kullanmak için oclHashcat’e gidebilirsiniz. Bu araç, kırma için bir kelime listesi ile veya olmadan kullanılabilir.
Hızlı parola kurtarma için Linux, Windows ve macOS’ta kullanılabilen bir çapraz platform aracıdır.
Onurlu sözler:
Hepsi bu değil. Kullanabileceğiniz ve ağınızın güvenli olduğundan emin olabileceğiniz tonlarca başka WiFi güvenlik aracı vardır. Daha kayda değer bazı araçlar şunlardır: Wifite, KisMac, Bluepot, coWPAtty, Ghost Phisher wifi güvenlik araçlarını kullanabilirsiniz.
 

Space

Grafiker
Katılım
31 Ocak 2021
Mesajlar
127
Tepkime puanı
363
Konum
Moskova
İlgi Alanlarınız
Web Tasarım
Cinsiyet
  1. Erkek
eline sağlık reis
 

bysmile

Kayıtlı Üye
Katılım
28 Şubat 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
İlgi Alanlarınız
development
Cinsiyet
  1. Erkek
teşekkürler
 

tarihçi

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Mart 2021
Mesajlar
4
Tepkime puanı
1
İlgi Alanlarınız
ıptv
hack
Cinsiyet
  1. Erkek

FamedaBLe

Altın Üye
Katılım
29 Aralık 2020
Mesajlar
705
Tepkime puanı
6,676
İlgi Alanlarınız
Teknoloji
Cinsiyet
  1. Erkek
teşekkürler
 

nesterali

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Mart 2021
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
İlgi Alanlarınız
sosyalmedya
Cinsiyet
  1. Erkek
Teşekkürler
 

vimario

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Mart 2021
Mesajlar
10
Tepkime puanı
3
İlgi Alanlarınız
Siber güvenlik
Cinsiyet
  1. Erkek

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst