Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Fidye Yazılımı İçin Tim Oluşturuldu

FataLworm

Admin
Katılım
18 Aralık 2020
Mesajlar
502
Tepkime puanı
903
Konum
Ankyra
İlgi Alanlarınız
Bilgisiz
Cinsiyet
  1. Erkek
Fidye yazılımı için tim oluşturuldu. Virüslerin ve bilgisayar korsanlığının birçok farklı türü vardır, bunlardan biri fidye yazılımıdır. Fidye yazılımı virüs saldırısı, veri dosyalarınızın bilgisayar korsanları tarafından şifrelenmesi ve karşılığında fidye olarak ödemeyi istedikleri kötü bilinen bir saldırıdır. Yalnızca parayı öderseniz, veri dosyalarınızın şifresini çözerler.

Bir bilgisayar korsanının verileriniz üzerinde tam kontrole sahip olabileceği bir kötü amaçlı yazılımdır. Hacker, verilerinizi kilitleyebilir ve verilerinizi sızdıracağı konusunda size şantaj yapabilir veya ödemeyi fidye olarak yapamazsanız silebilir. Bilgisayar korsanları çoğu durumda genellikle bir e-postada bir spam bağlantısı gönderir.

Haberin Devamı
 

R00T

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Aralık 2020
Mesajlar
11
Tepkime puanı
86
Konum
Linux
İlgi Alanlarınız
Defaer.
Cinsiyet
  1. Erkek
Yeni fidye yazılımı çıktı sandım :D
 

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
837
Tepkime puanı
2,678
Şirketi olan düşünsün :D
 

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
2,040
Tepkime puanı
6,753
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
ham radio
Cinsiyet
  1. Erkek
elinize sağlık hocam
 

KurmayTurk

Moderatör
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
227
Tepkime puanı
214
Virus trojen keylog hack... bunlar olmazsa antivirus şirketleri olmaz. Al gülüm ver gülüm arz talep dengesi :
Sonuc , kapitalist sistem rant para ;)
Tesekkurler eline saglik
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst