Güvenli Ticaret

Hacktivizm içerisinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm ticaretlerde, dikkat ve önlem sahibi olun.

Daha Fazlası

Sorunum Var

Forum içerisinde yaşadığınız tüm sorunlar için sohbet alanını ya da sayfanın altında belirtilen Telegram kanalımızı kullanın.

Daha Fazlası

Doğru Türkçe ve Kurallar

Türkçemizi her bakımdan doğru kullanın ve forum kurallarına uygun paylaşımlar yapmaya özen gösterin.

Daha Fazlası

Duyuru Hacktivizm alan adları hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
845
Tepkime puanı
2,720
Merhaba sevgili hacktivizm sakinleri. Bildiğiniz üzere Aralık ayının sonlarına doğru hacktivizm adı altında bir forum kurduk, kurmamız ile beraber tüm dikkatleri de her zamanki gibi üzerimize çektik. Hacktivizm.com daha önce de açıkladığımız sebepten dolayı kapatılmıştı, bunun üzerine bizde hacktivizm.org olarak yolumuza devam ettik. Hacktivizm.org dışında hiçbir alan adımız bulunmamakta ve bulunmayacaktır.

Hacktivizm yönetim ekibimiz şuan için daha ayrı konulara yöneldiği için bu aktiflik belli bir süre için devam edecektir. Yakın zamanda yenileme çalışmaları yapılacak, forumumuz daha üst seviyelere yükselecektir. Sizlerden ricamız, bizlere bu süre içinde tolerans göstermeniz olacaktır. Sitemiz hakkında herhangi bir şikayetiniz olursa sayfamızın en altında bulunan mail adresimiz ile iletişime geçebilir, yenileme ile ilgili önerilerinizi Sorun ve Öneriler adlı kategorimizden iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst