Neler yeni

Duyuru Hacktivizm alan adları hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KocaReis

Developer
Katılım
18 Aralık 2020
Mesajlar
587
Tepkime puanı
1,201
Merhaba sevgili hacktivizm sakinleri. Bildiğiniz üzere Aralık ayının sonlarına doğru hacktivizm adı altında bir forum kurduk, kurmamız ile beraber tüm dikkatleri de her zamanki gibi üzerimize çektik. Hacktivizm.com daha önce de açıkladığımız sebepten dolayı kapatılmıştı, bunun üzerine bizde hacktivizm.org olarak yolumuza devam ettik. Hacktivizm.org dışında hiçbir alan adımız bulunmamakta ve bulunmayacaktır.

Hacktivizm yönetim ekibimiz şuan için daha ayrı konulara yöneldiği için bu aktiflik belli bir süre için devam edecektir. Yakın zamanda yenileme çalışmaları yapılacak, forumumuz daha üst seviyelere yükselecektir. Sizlerden ricamız, bizlere bu süre içinde tolerans göstermeniz olacaktır. Sitemiz hakkında herhangi bir şikayetiniz olursa sayfamızın en altında bulunan mail adresimiz ile iletişime geçebilir, yenileme ile ilgili önerilerinizi Sorun ve Öneriler adlı kategorimizden iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin [email protected]
For Legal Problems [email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram