Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Hacktivizm yarışma

  • Konbuyu başlatan Nefret Noyan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görüntüleme : 1K
N

Nefret Noyan

Merhaba canlar uzun zamandır yoktum bu sefer hack yada data paylaşmak yerine size bir şeyler paylaşmak istedim forumda açmış olduğum psikoloji ve ikk ile ilgili konulardan toplam 5 adet soru hazırlayacağım.

5/5 yapanlara (Rus banka, ABD banka ve bi kaç sürpriz bilgi)

4/5 yapanlara (Web hack eğitimi + bir adet data)

3/5 yapanlara (Sosyal medya eğitimi)

2/5 yapanlara (1 adet index basılmamış shell yolu girilmemiş WordPress site)

1/5 yada 0/5 yapanlar ise forumda paylaşacağım Web hack eğitimini beklesin yapacak bir şey yok 😊🤷‍♂️

Yarışmamız bu gün saat 00.00 - 00.45 arası olacaktır 4 ana 4 de yedek olmak üzere toplam 8 kazanan belirlenecektir her soru için 1dk toplam 5 dk süreniz olucaktır 5dk süreyi aşan arkadaşlar forumdan kopya çekmiş sayılıp yarışmadan eleneceklerdir kazananlar instagram hesabıma yazan kişiler içinden seçilecektir

Katılım şartları :

+13 olmak (zorunlu)
Hacktivizm forumuna üye olmak ve üye olduğunu kanıtlamak için profili düzenle bölümü ssi (zorunlu)
Adınız (istemeyen belirtmeyebilir)


Kazanan arkadaşlara tebrikler sağa sola yaymayın verdiklerimi 😂
 

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
837
Tepkime puanı
2,678
Hadi kolay gelsin güzel bir etkinlik
 

FamedaBLe

Altın Üye
Katılım
29 Aralık 2020
Mesajlar
705
Tepkime puanı
6,342
İlgi Alanlarınız
Teknoloji
Cinsiyet
  1. Erkek
Güzel bir düşünce konular belliyse ben de katılabilirim
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst