Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Herkese Selam

Orcun Root

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Nisan 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
17
İlgi Alanlarınız
Web Hacking
Web Güvenlik
Linux
Mybb
Xenforo
WordPress
Cinsiyet
  1. Erkek
Herkese Selamun Aleyküm,

Beni bir çoğunuz tanıyorsunuzdur, tanımayanlar için kendimi tanıtayım

2014 yılında bir hevesle başlayıp web alanında kendimi çok iyi bir şekilde geliştirdikten sonra 2018'e kadar hacking bilgimi iyi düzeyde geliştirmiş bulunmaktayım... 30 Haziran 2018'de Yusuf Root ile Root Team'i kurmuş bulunmaktayız ve daha sonra adımızı piyasaya duyurduk, bu işi kesinlikle hobi olarak yapmaktayım hiçbir sabit kazancım yoktur, amacım kendine hacker diyen forumlar yada hack kategorize edilmiş platformlar bloglar her daim hedefim haline gelmiştir ve hiçbir zamanda kendime hacker tabiri koymamışımdır.

Herkese iyi forumlar :)
 

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
2,040
Tepkime puanı
6,753
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
ham radio
Cinsiyet
  1. Erkek
hoşgeldin kardeşim umarım kalici olursun
 

Orcun Root

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Nisan 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
17
İlgi Alanlarınız
Web Hacking
Web Güvenlik
Linux
Mybb
Xenforo
WordPress
Cinsiyet
  1. Erkek
İyi forumlar kardeşim umarım kalıcı olursun seni aramızda görmek güzel.
Elimden geldikçe sizlere destek olucam inşallah, elde bekleyen bir çok proje onun dışında yardım edeceğim kardeşlerim ve müşteriler de var yetişebilirsem artık
 

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
837
Tepkime puanı
2,678
Hoş geldin dostum umarım kalıcı olursun
 
Katılım
30 Mart 2021
Mesajlar
1,239
Tepkime puanı
10,416
Konum
Ubuntu
İlgi Alanlarınız
Klavye ve fare
Cinsiyet
  1. Erkek
Aleyküm selam Hoşgeldin Umarım Kalıcı Olursun
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst