Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Yardım İnstagram Hesabı Yardım

aliizmir35

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
bilgisayar
merhaba saygıdeğer büyüklerim ve sevgili küçüklerim yeğenim var benim kız iç mimar instagram hesabını almışlar ve itibarını zedeliyorlar dolandırıcılık gibi bir şey koymuşlar hikaye kısmına kız ağlıyor 3 gündür benimde aklıma siz geldiniz bu hesabı geri alabilirmiyiz kızın çalışmaları ve müşterileri vardı ora hepsinden öte kızın ismi kirleniyor bana yardım edermisiniz nasıl bir yol izlemeliyim

Çözüm
Eğer ki uğraşayım diyorsanız aşağıda ki yolları denemenizde fayda var.
Brute Force saldırısı için:
https://github.com/Cyb0r9/SocialBox bu aracın kurulma ve talimatları yer alıyor.
Bunu kullanabilirsiniz ancak 100 parola sonrasında İnstagram kapatıyor diye biliyorum. Proxylerini dikkatli seçmenizde yarar var.

Şifreleri çıkarmak için yöntemler:
https://github.com/Mebus/cupp saldırgan hakkında bilginiz olmasa bile biraz araştırma yaparak bir kaç şey bulabilirsiniz. Ve bu araç sayesinde isim, soyisim vb. bilgileri zorunlu değil, isim kısmına saldırganın nicki gibi yan bilgiler girerek şansınızı arttırabilirsiniz. Bu araç kullanıcı adı için veya girdiğiniz bilgileri tersten, ilk harfi büyük, sonunda özel karakter gibi...

f0xy

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Ritalin.
Merhaba,
Hesabını kapatmak için bildirin, hesap kurtarma için mail ve telefon gibi iletişim kanallarını hesabın değiştirmişlerde aslen çok bir şey yapılamaz. Hesabı kırmak için brute veya oltalama yapılması olabilir ancak çalanlarda bunlara düşmeyecektir.

aliizmir35

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
bilgisayar
bildirim yapıldı ayrıca suç duyurusunda bulunuldu ama kız ağlıyor benimde elimden birşey gelmiyor mta help kısmından yardım talep etdik sorun resmi olmadığı için hesapda tanılama yapamadık

f0xy

Bronz Üye
İlgi Alanlarınız
Ritalin.
https://github.com/Cyb0r9/SocialBox bu aracın kurulma ve talimatları yer alıyor.
Bunu kullanabilirsiniz ancak 100 parola sonrasında İnstagram kapatıyor diye biliyorum. Proxylerini dikkatli seçmenizde yarar var.

https://github.com/Mebus/cupp saldırgan hakkında bilginiz olmasa bile biraz araştırma yaparak bir kaç şey bulabilirsiniz. Ve bu araç sayesinde isim, soyisim vb. bilgileri zorunlu değil, isim kısmına saldırganın nicki gibi yan bilgiler girerek şansınızı arttırabilirsiniz. Bu araç kullanıcı adı için veya girdiğiniz bilgileri tersten, ilk harfi büyük, sonunda özel karakter gibi fonksiyonları barındırıyor.
Aptal şifre oluşturma derseniz de crunch aracı işinizi görecektir: https://www.kali.org/tools/crunch/ bu araçta karakter sayısını giriyorsunuz alfabetik sıraya göre ayarlayarak ilerleme kaydediyor.

Önce şifreleri oluşturup .txt dosyasını socialbox isimli araç ile instagram hesabını zorlayabilirsiniz. Eğer ki yeterince şansınız varsa şifreyi bulabilir sonrasında İnstagrama (Facebook destek yani) bildirebilirsiniz.

Kendileri ile irtibata geçerken yapılması gereken en temel şey sosyal mühendislik olacağı için saldırganın dikkatini çeken şeyler yapmanız gerekli, onun hakkında bilgi alabilmeniz için bu önemli. Olabildiğinde o hesabın orjinal bir kullanıcısı varmış ve çalınmamış gibi davranın.

Dediğim adımları dikkatli şekilde yaparsanız hesabı geri almanız bir tık mümkün.

Çözüm

aliizmir35

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
bilgisayar
lütfen bana yardım edermisiniz hesabı geri almak için ücretde ödeyebilirim yüksek olmamak kaydıyla

wrked

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
sosyal mühendislik

https://github.com/Mebus/cupp saldırgan hakkında bilginiz olmasa bile biraz araştırma yaparak bir kaç şey bulabilirsiniz. Ve bu araç sayesinde isim, soyisim vb. bilgileri zorunlu değil, isim kısmına saldırganın nicki gibi yan bilgiler girerek şansınızı arttırabilirsiniz. Bu araç kullanıcı adı için veya girdiğiniz bilgileri tersten, ilk harfi büyük, sonunda özel karakter gibi fonksiyonları barındırıyor.
Aptal şifre oluşturma derseniz de crunch aracı işinizi görecektir: https://www.kali.org/tools/crunch/ bu araçta karakter sayısını giriyorsunuz alfabetik sıraya göre ayarlayarak ilerleme kaydediyor.

Önce şifreleri oluşturup .txt dosyasını socialbox isimli araç ile instagram hesabını zorlayabilirsiniz. Eğer ki yeterince şansınız varsa şifreyi bulabilir sonrasında İnstagrama (Facebook destek yani) bildirebilirsiniz.

Kendileri ile irtibata geçerken yapılması gereken en temel şey sosyal mühendislik olacağı için saldırganın dikkatini çeken şeyler yapmanız gerekli, onun hakkında bilgi alabilmeniz için bu önemli. Olabildiğinde o hesabın orjinal bir kullanıcısı varmış ve çalınmamış gibi davranın.

Dediğim adımları dikkatli şekilde yaparsanız hesabı geri almanız bir tık mümkün.
reis hangi programı kulanmamızı önerisin yeniyım bu arada

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram