Güvenli Ticaret

Hacktivizm içerisinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm ticaretlerde, dikkat ve önlem sahibi olun.

Daha Fazlası

Sorunum Var

Forum içerisinde yaşadığınız tüm sorunlar için sohbet alanını ya da sayfanın altında belirtilen Telegram kanalımızı kullanın.

Daha Fazlası

Doğru Türkçe ve Kurallar

Türkçemizi her bakımdan doğru kullanın ve forum kurallarına uygun paylaşımlar yapmaya özen gösterin.

Daha Fazlası

İnstagram hesap kapatma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
30 Mart 2021
Mesajlar
1,239
Tepkime puanı
10,920
Konum
Ubuntu
İlgi Alanlarınız
Klavye ve fare
Cinsiyet
  1. Erkek
Virüs Totalsiz link, dosya paylaşımı yasak paylaşım için teşekkürler. Eline sağlık :^)
 

ArronStone

Altın Üye
Katılım
3 Haziran 2021
Mesajlar
428
Tepkime puanı
2,064
Konum
cat /etc/passwd
İlgi Alanlarınız
:)
Cinsiyet
  1. Kadın
Arkadaşlar bu ölü formu ile hesap kapatma gerçekten işe yarıyor ama biraz uğraştırıyor fazla uzatmadan konuya geçelim;

Öncelikle boş bir ölüm belgesini çıktıdan çıkartarak kapatacağonız hesaba göre mavi tükenmez kalemle doldurun sonra belgeyi iki elinizle tutun ve fotoğrafını çekin ardından aşağıda vereceğim forma girin formu doldurun ve bu formu gönderemezsıniz diyene kadar yani engel yiyene kadar formu gönderin tabi bunu vpn ile yapınca daha fazla etkisi olurmu o konu hakkında bilgim yok maalesef ardından formu girdikten sonra kapatacağınız hesaba bir çok hesaptan taciz ve zorbalık basın 1 hesapta 3 ya da 4 kez basın hesap %70 kapanacaktır.

Form linki ;


NOT:BU YAPTIĞINIZ İŞLEMİN CEZASI BÜYÜKTÜR SORUMLULUK KESİNLİKLE KABUL ETMİYORUM!!
Ölüm belgesi pdf; https://www.devlette.com/wp-content/download/olum_belgesi.pdf
Sahte imza ve kaşe baskısı ; https://dosya.co/khe3uu82jl6u/Imza_ve_Kase.rar.html
İlk konun hayırlı olsun diyerek yazdıklarına bir şey eklemek istiyorum. Bir çoğu sitede paylaşılan bu instagram kapatma methodlarının içerisinde, "vpn ile daha etkili olur", "vpn ile yapmanız lazım" tarzı pek çok yorum gördüm. Şunu çok net bir şekilde diyebilirim ki VPN'in hiçbir etkisi bulunmuyor. Etki/İş Görme olayı tamamen sana/size kalmış bir olay ölüm belgesini veya kimliği ne kadar düzgün ve onların istedikleri doğrultusunda onlara sunarsak etkisi o zaman artıyor. Eline emeğine sağlık.
 

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
2,053
Tepkime puanı
6,926
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
ham radio
Cinsiyet
  1. Erkek
virustotal linkini özelden bana belirtin konunuzu açalım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst