Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

İnternet kafe sınırsız oturum açma method

Lyhx

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Mart 2021
Mesajlar
10
Tepkime puanı
15
İlgi Alanlarınız
Termux , Hack, sosyal mühendislik ,siber güvenlik
Cinsiyet
  1. Erkek
Evet hacktivizim ailesi bugün sizlerle internet kafe sınırsız oturmayı anlatacağım :)

UYARI: Yarım saatlik açtırıp da 2 saat oturmayın Kafe sahibini uyandırmayın 1 saatlik açtırıp 1.5 saat oynayın gibi, Size 2 Yöntem anlatacağım 1.sini zaten birçoğunuz biliyordur ama yinede anlatıyım.

Yöntemler;

1. Yöntem Bilgisayarı açtırın, Görev Yöneticisi/İşlemler‘den cplusc.exe‘yi sonlandırarak süresiz oturma sağlanabiliyor. (Ancak buna önlem olarak bazı internet kafelerin Görev Yöneticisi’nin İşlemler kısmı kapatılmış. O zaman hemen 2. Yönteme bakın.)
2. Yöntem İnternet kafe de oturduğumuz bilgisayardan, Alternatif Windows bir görev yöneticisi aracı indirip kuruyoruz. Herhangi bir İşlemler bölümünden cplusc.exe‘yi sonlandırıyoruz, artık süreniz bitse de bilgisayarınız kapanmayacak.
3. Yöntem
-İlk önce cmd'yi açınız.
-Sonra ise "tasklist" enter tuşuna basın.
-Çıkan ekranda Akınsoft veya CafePlus yazısı gelicek hangisi gelirse.
-Sonra ise karşısında sayıyla oluşan bir kod gelicek örneğin: 1234 kodumuz olsun.
-Ondan sonra ise cmd'ye "tasklist 1234" yazın ve sınırsız oturum açmış oldunuz.

(Cplusc yerine başka bir cafe programı kullanılıyorsa onuda sonlandırabilirsiniz.)

Method Fixmidir değilmidir bilmiyorum uzun süredir cafeye gitmedim
 
  • Beğen
Tepkiler: Can

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
2,040
Tepkime puanı
6,752
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
ham radio
Cinsiyet
  1. Erkek
bu bir yerden tanidik geldi ama dur bakayım

eline sağlık kardeşim 😁
 

Scoulfly

Uzman Üye
Katılım
20 Aralık 2020
Mesajlar
193
Tepkime puanı
563
İlgi Alanlarınız
Grafik Tasarım
Cinsiyet
  1. Erkek
internet kafemi kaldı
 
  • Haha
Tepkiler: Can

Lyhx

Kayıtlı Üye
Katılım
30 Mart 2021
Mesajlar
10
Tepkime puanı
15
İlgi Alanlarınız
Termux , Hack, sosyal mühendislik ,siber güvenlik
Cinsiyet
  1. Erkek
  • Beğen
Tepkiler: Can

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst