Neler yeni

Çözüldü isim değiştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

London

Uzman Üye
Katılım
26 Ocak 2021
Mesajlar
90
Tepkime puanı
180
Konum
heryerde
İlgi Alanlarınız
Crack,Sosyal Mühendilik
Cinsiyet
  1. Erkek
Her forumda olduğu gibi burdada aktif olmaya Çalışcam, Onun için adımı değiştirmek istiyorum. Mod arkadaşlar Yardım edebilirler mi ?
 

Oğuz

Bilgican Oğuz
Elmas
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
299
Tepkime puanı
308
Konum
Çanakkale / Türkiye
İlgi Alanlarınız
Teknoloji, Kişisel Blog ve daha niceleri.
Cinsiyet
  1. Erkek
5 lira
 

KocaReis

Developer
Katılım
18 Aralık 2020
Mesajlar
473
Tepkime puanı
968
Hesap adlarınızı iyi seçin. Girişte kocaman yazıyoruz. Belli bir seviyeden sorma kendiniz de hesap ayarlarınızdan değiştirebiliyorsunuz.
 
Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin [email protected]
For Legal Problems [email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram