Hacktivizm sitesine girerken MASKE :)

Hacking bölgesinden, Güvenlik ve Güvenlik Açıkları gibi forum kategorilerinde gezerken ve birlikte olduğumuz tüm kategorilerde maske takmak Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası
  • Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Sorun & Öneriler kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir. Sitemizde Bakım çalışması devam etmektedir...

Yardım Java ile giriş paneli bilgilerini E-Mail gönderme.

Japelih

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Temmuz 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
Yazılım, oyun
Cinsiyet
  1. Erkek
Selam, java ile kullanıcı giriş paneli yaptım. Belirlediğim bir kullanıcı adı ve şifreyi girdiğimde giriş başarılı uyarısı alıyorum. Buraya kadar her şey güzel ama bundan sonra yapmak istediğimi yapamadım.

g1.jpgg2.jpgg3.jpg

Amacım "giriş" butonuna basınca yeni bir panel açması. Ardından yine 2 tane yazmak için kutucuk olacak ve birincide konu 2. de içerik olacak. Kullanıcı şikayetini buraya yazacak. Ardından gönder butonu kayacağım. O butona basınca kullanıcının konu ve içerik kutucuklarına yazdıklarını belirlediğim bir mail adresine göndermesi gerek.

Yapamadığım kısım da burası. Yazılanları belirlediğim bir mail adresine nasıl gönderebilirim. Türkçe kaynak bulamadım, yabancı kaynaklarda da düzgün anlatan yok ve uygulama şeklinde yapmamışlar.

Yardımcı olursanız sevinirim.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Telefon Takip

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst