Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Yardım Mailim hacklendi eski şifreyi de kabul etmiyor yardım

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
Yardım ederseniz sevinirim ya hackleyebilen hackleyip verirse sevinirim çok lazım :/

FataLworm

Admin
İlgi Alanlarınız
Bilgisiz
İkili doğrulama yok muydu?

cyborgx

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
yazılım siber güvelik
Yardım ederseniz sevinirim ya hackleyebilen hackleyip verirse sevinirim çok lazım :/
kurtarma maili, telefonu vb güvenlik önlemleri var mı mailinizde? ayrıca konunuzda mail servisinizi belirtin ex: gmail, hotmail vs vs

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
kurtarma maili, telefonu vb güvenlik önlemleri var mı mailinizde? ayrıca konunuzda mail servisinizi belirtin ex: gmail, hotmail vs vs
Gmail. kurtarma maili felan yok küçükken kurduğum bi hesap ve içinde önemli bilgiler olduğunu farkettim girdim hesap gitmişti.Ama profil fotoğrafım felan duruyor bilgilere ellenmemiş.

cyborgx

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
yazılım siber güvelik
Gmail. kurtarma maili felan yok küçükken kurduğum bi hesap ve içinde önemli bilgiler olduğunu farkettim girdim hesap gitmişti.Ama profil fotoğrafım felan duruyor bilgilere ellenmemiş.
mailiniz ve mail bilgileriniz herhangi bir sızıntı yüzünden public mi oldu yoksa phishing vb saldırılara mı maruz kaldınız? daha ayrıntılı anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
mailiniz ve mail bilgileriniz herhangi bir sızıntı yüzünden public mi oldu yoksa phishing vb saldırılara mı maruz kaldınız? daha ayrıntılı anlatırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz
Sızıntı yüzünden bi yere girdim sanırım eskiden.Hesaba girilip şifre değiştirilmiş.Ama hatırlamıyor da olabilirim şifreyi denedim bulamadım.Hatırlanan şifrelerden de denedim.

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
o zaman brute force dene düşme ihtimail zor ama imkansız değil
hatırladığım şifreleri denedim ama bulmuyor.Ayrıca hesabın şifresi de değiştirilmiş olabilir. Bide bruteforce programım yok.Yardımcı olabilirseniz lütfen yardım edin.Ben bi çözüm bulamadım.Bilgisayarımın da bruteforceyi kaldırabileceğini sanmıyorum.

Necip Türkkolu

Altın Üye
İlgi Alanlarınız
Web Tasarım & Server Security
hatırladığım şifreleri denedim ama bulmuyor.Ayrıca hesabın şifresi de değiştirilmiş olabilir. Bide bruteforce programım yok.Yardımcı olabilirseniz lütfen yardım edin.Ben bi çözüm bulamadım.Bilgisayarımın da bruteforceyi kaldırabileceğini sanmıyorum.
o zaman bir bardak su iç kardeşim alamazsın artık o maili

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
o zaman bir bardak su iç kardeşim alamazsın artık o maili
herhangi bir doğrulaması yok.aslında bana şuan gmail lazım değil fotoğrafı var ve kanalımın ismini unuttum videolar vardı içinde eski kanalımdan kalma ordan eski oyun hesabımın bilgilerine ulaşıcaktım.Ama gmail alınabilirse iyi olurdu.

cyborgx

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
yazılım siber güvelik
mailinize 1-2 yıl içinde bir android cihaz ile giriş yapmışsanız maili alabilme şansınız var. kurtarma sayfasına gidip mailinize daha önce giriş yapmış olduğunuz android cihazınızla yönergeleri takip ederseniz alabilirsiniz.

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
mailinize 1-2 yıl içinde bir android cihaz ile giriş yapmışsanız maili alabilme şansınız var. kurtarma sayfasına gidip mailinize daha önce giriş yapmış olduğunuz android cihazınızla yönergeleri takip ederseniz alabilirsiniz.
maalesef 5 yıl oluyor.

FataLworm

Admin
İlgi Alanlarınız
Bilgisiz
Siz mailinizin şifresini unutmuşsunuzdur büyük ihtimalle ne kadar şifren varsa hepsini dene istersen nasıl gitti mailin bu konuda hiç bir fikrinde yok zaten sanırım.

cyborgx

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
yazılım siber güvelik
maalesef 5 yıl oluyor.
bu bağlantıdaki hesap kurtarma bölümündeki yönergeleri izleyebilirsiniz

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
Siz mailinizin şifresini unutmuşsunuzdur büyük ihtimalle ne kadar şifren varsa hepsini dene istersen nasıl gitti mailin bu konuda hiç bir fikrinde yok zaten sanırım.
Aynen ne kadar şifrem varsa denedim işte bulamadım o yüzden yardım istiyorum o kadar site felan hackliyosunuz banada yardım edebilirsiniz diye düşündüm.

Ferdux

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Oyun
bu bağlantıdaki hesap kurtarma bölümündeki yönergeleri izleyebilirsiniz
sadece eski şifremi istiyor ondan sonra doğrulanamadı diyor.

FataLworm

Admin
İlgi Alanlarınız
Bilgisiz
Aynen ne kadar şifrem varsa denedim işte bulamadım o yüzden yardım istiyorum o kadar site felan hackliyosunuz banada yardım edebilirsiniz diye düşündüm.
Şimdi site hacklemek başka mail hacklemek başka, yani site ile alakası yok bunun her site hackleyen mail hackleyemez ki :) bir de günümüzde artık daha da güvenli hale gelmeye başladı mail, instagram, twitter gibi mecralar.

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram