Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Merhaba bana yol gösterir misiniz ?

MM37

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Network - Forensic - AntiForensic - IoT - Robotik Kodlama - Gömülü Sistem - 3D Baskı.
<<<Bunu en son yazıyorum biraz derine inmişin özür dilerim >>>

Ben kimim : Adım yusuf 16 yaşındayım, Kastamonluyum ama istanbulda yaşıyorum, Üretmeyi ve geliştirmeyi severim, Tatlı dilli zor mu zor sinirlenen ve utangac mı utangac ;P ve MESAİ den nefret ederim biriyim. ** sevmedim bir iş, sevsem kendim ücretsizde kalırım **

İlgi Alanlarım : Network <Hacking/Siber Güvenlik> \ Forensic ve Anti forensic \ IOT \ Robotik kodlama \ Gömülü sistem \ 3D Yazıcı . ** Bunlara çoktan aza ilgim var -- 3D Yazıcıyı 1 ay içinde alıcam **

3D Yazıcı : Ender 3 pro v2 --[ Deneyimi olan varsa tavsiyesini bekliyorum.]--

Ne için istiyorum : Tasarlamayı çok severim, Az bir geliri olsa tatlı olur, Üniversite lise gibi projesi olanlar için uygun bir fiyat çıkarmak için pahalı birazlar makul bir fiyata indirmek benimki maksat yardımım olsun.

Ne derece istiyorum : Sanayide kurtulcak derecede, 2 Yıl oldu ve işi öğretmediler [Geri Kafalı olduğumada inanmıyorum]. ** Ben üstte yazdıklarımı seviyorum ama sanayide nefret ediyorum, Neden nefret ettimi anlatırım birazdan KISKANÇLIK VAR. **

Kendi Hayatımdan Bahsedeyim Biraz :9. Sınıfta Merve diye bir kızdan hoşlandım, Tabii aklıma hep o geliyordu kısaca bir kez kaldım ailem sanayiye verdiler tabi kızı sevdimi söyliyemedim utandım, Hayatımdan. sıkıldım zincirle boğazımdanbağlamışlar birde elektrik veriyolar gibi bu kızla alakası olan bişi değil sanayiden sonra oldu, 6.30 Uyanırımakşam kağıda yazdıklarımı öğrenirim PC açıksa pratik yaparım, 8.30 da işe giderim, Ama iş saatinde, Lavaboya giderim sürekli olarak ve 30 dakika yemek molasında 13 dakik yemeğimi yer geriye kalan 13 dakikada çalışırım ve son 4 dakika dükkana gidiş ve çıkış kısaca her fırsatta yapıyorum uyandık sonrada işe giderkende işden gelirken metroda dükkana dönerim birde getir götür olursa akşam çalıştığım network ve cisco[karasızım burda] konularını kağıda yazar çalışırım 3-5 dakikalar her fısatımda, Şeklinde nerden koparırsam kâr benim için, Zaten çalıştım sanayideki dükkan aşırı obsesif, Alay edici ve küçümseyici kıskançlar kısaca, m4l bunlar gram misyonları yok, Bir konuşma anlatıcam yaşadığım olay ** Ama misyonum ve motivimi bozamazlar xD **

Kendim : Y

Beyin Yoksunu : BY

By : Yusuf mesai bakşam

Y : İşim var

By : Ne işin var :# ?

Y : Tasarım yapıcam

Daha bugün olan anımı anlatayım : Ramazan dolayısıyla 45 dakika erken çıkıyoruz molamız kadar bunlarınki benimkiden 15 dakika daha fazla diye böbürlene böbürlene laf yapıyor bana gülerek, Tuvalet pompasıyla böyle ağızlarını birleştiriceksin konuşamasında sabır.

By : Sen kim tasarım kim oğlum yaaa [Bunu diyen kişi usta diye anılan canlı malesef öyle Sarı sendikacı kısaca] Nefret etmemdeki sebeplerden biri bu, Dedimya üstte neden nefret ediyorum ben.

Ben 5 gün network 2 gün C öğreniyorum Çünkü bu saydıklarım network ve C ile bağdaşıyorlar. Bu yol doğrumu, Değilse bana yol gösterir misiniz ?

Birazda kendi geleceğimide kurtarmak istiyorum.

Network hakkında bigim yok, Comptia Network mü Ccent veya ccna mı başlamam gerekiyor. ==Sertifika değil öğrenmeyi istiyorum ==

İlgi Alanlarınız
Klavye ve fare
Hoşgeldin Umarım Kalıcı Olursun :)

MM37

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Network - Forensic - AntiForensic - IoT - Robotik Kodlama - Gömülü Sistem - 3D Baskı.
kısa tek satırda anlat derdini hayat hikayeni değil
Network - Forensic - AntiForensic - IoT - Robotik Kodlama - Gömülü Sistem - 3D Baskı
Bu alanlara sırasıyla ilgim varda, 5 Gün Cisco 2 gün C öğreniyorum, Birde sizin görüşünüzü görmek istedim, Abi o kadarda uzun değil ama ya.

R

RootAyyıldız

network IoT bunlarla hiç bakadım nadir network 3d baskı flean hani aşina oldugum alan değil

MM37

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
network IoT bunlarla hiç bakadım nadir network 3d baskı flean hani aşina oldugum alan değil
Abi web hacking üzerindesin ama Web siteleri network protokkeleri ile açılmıyor mu ? En çok kullanılan araçlarda zaten network üzerinden gidiyor diye biliyorumda, Peki network ile alakası lan biri var mı ula bilceğim ?

R

RootAyyıldız

Abi web hacking üzerindesin ama Web siteleri network protokkeleri ile açılmıyor mu ? En çok kullanılan araçlarda zaten network üzerinden gidiyor diye biliyorumda, Peki network ile alakası lan biri var mı ula bilceğim ?
sevgili dostum günümüz sistemleri geliştigi için web uygulamaların bir çok zafiyeti kodlar üzerinden scriptlerde çıkıyor network kısmında öyle güvenlik zafiyetleri rastlanmıyor he sunucu rootlama gibi işlemler yapıyoruz dedigim gibi çok hakim olacagım bir konu değil sadece arada sırada rootlanacak bir hedef varsa onun üzerine bir kaç şey bakıyorum

MM37

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
sevgili dostum günümüz sistemleri geliştigi için web uygulamaların bir çok zafiyeti kodlar üzerinden scriptlerde çıkıyor network kısmında öyle güvenlik zafiyetleri rastlanmıyor he sunucu rootlama gibi işlemler yapıyoruz dedigim gibi çok hakim olacagım bir konu değil sadece arada sırada rootlanacak bir hedef varsa onun üzerine bir kaç şey bakıyorum
Tamamdır abi teşekkür ederim vaktinizi çaldım.

MM37

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız

Oğuz

Elmas
İlgi Alanlarınız
Teknoloji, Kişisel Blog ve daha niceleri.
kardeşim ağ üzerinde networkchuck iyidir defacer serisini izlemeyi unutma RootAyyildizin kanalından

MM37

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
kardeşim ağ üzerinde networkchuck iyidir defacer serisini izlemeyi unutma RootAyyildizin kanalından
Tamamdır teşekkür ederim, son 2 gün RootAyyildizi izlerim o zaman.

Oğuz

Elmas
İlgi Alanlarınız
Teknoloji, Kişisel Blog ve daha niceleri.

KocaReis

Developer

YouTube kanalımızda yakında rehber içerikli videolar da yer alacak. Bu sizin çizeceğniz yolda etkili olacaktır. Defacer olmak istiyorum derseniz üstteki iki sayfa işinize gelecektir.

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram