Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Profesyonel Fake Hesap Oluşturma ve Sızma (İstihbarat)

Scoulfly

Uzman Üye
Katılım
20 Aralık 2020
Mesajlar
193
Tepkime puanı
569
İlgi Alanlarınız
Grafik Tasarım
Cinsiyet
  1. Erkek
Öncelikle şunu söylemeliyim ki fake hesap açmak kullanmak, göründüğü kadar kolay değildir, kendi bildiklerim ve püf noktalardan bahsedeyim sizlere biraz.

Adım adım gideceğiz;

1- İlk olarak bir hesaba ihtiyacımız var haliyle, hesabı kurduk, bu hesaba takipçi gerekiyor hesaba bot takipçi atın yada gt ile hızlıca takipçi kasın ki hesap fake durmasın gerçekçi dursun. Hesabı gizliye almak daha iyi olabilir ama herkese açık da kalabilir. Size kalmış.

2- Hesap hazır şimdi dönüşmeye başlıyoruz, kendinizi unutun kendi benliğinizi karakterinizi huylarınızı herşeyinizi unutun.

3- Bu hesaba geçtiğinizde bambaşka biri olmak zorundasınız bunu unutmayın, farklı huylar farklı hobiler farklı hayat hikayesi kafanızda bu senaryoyu belirleyin, biri size sen kimsin dediğinde anlatabilin.

4- Şimdi profil resmi biyografi bunları ayarlamaya geçelim, sakın pinterest gibi yerlerden fotoğraf almayın. Herhangi bir sayfanın beğenilerine yorumlarına bakın illaki herkese açık bir kız hesabı görüceksinizdir, kız hesabını bulduktan sonra onun fotoğrafları öne çıkanları hepsini kendi hesabınıza geçirin.

5- Sohbet vs. edecekseniz önceden kendinizi hazırlayın ve karşı tarafa açık vermeyin. Kız gibi konuşun erkeklik hobilerini geride bırakın.

6- Attığı bir kaç post varsa sadece bir tanesini atıp beğeni botu atın takipçinize göre, kızın öne çıkanlarından bir kaç fotoğraf alın gerçekçi olsun, bu fotoğrafı ise birisi sizden anlık istediğinde kullanacaksınız.

7- Ya ses isterlerse? fake kız sesi arşivi indirip oradan atın yada ses değiştirici kullanabilirsiniz.

8- Hesap ismini herhangi bir kız ismi yapabilirsiniz. Çok önemli değildir.

9- Son taktik olarak hesabı güncel tutun ki bot yada fake olarak anlaşılma olasılığınız düşsün.

10- Bu hesaba geçtiğinizde artık görünmezsiniz, kendinizi unutun bambaşka huylar bambaşka hikayeler siz artık farklı birisiniz karşınızdakini taklit edin, bi önceki konumda bahsettiğim gibi öne çıkanlarına bakın takip ettiği şeylere bakın sevdiği şeyleri bulup oradan vurun, ve sakın ama sakın kim olduğunuzu söylemeyin İstihbarat, ikk ve sızma için en etkili yöntemdir. Bu taktiği instagram facebook yada twitter hesaplarınız için kullanabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler. Beğenmeyi unutmayınız.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst