Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

sa

Oğuz

Elmas
İlgi Alanlarınız
Teknoloji, Kişisel Blog ve daha niceleri.
hoşgeldin elçin kankam

İlgi Alanlarınız
Klavye ve fare
Hoşgeldin umarım kalıcı olursun.

KocaReis

Developer
Hoş geldin dostum

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
İlgi Alanlarınız
ham radio
Herşeyden önce Aleyküm selam

Bu konu hakkında yüzüne de söylemek istiyorum 33. Sizi kınadığımı ve hatta senin neden hala Türk Forumlarında hainlik yapmana rağmen barındığın hakkında bir sitem etmişdim. ama sen hala Geri Dönüş veya İntikam adı altında Türk sitelerine zarar vermeye devam ediyorsun. Hacktivizm gibi bir forumda şahsi fikrim barınmamalısın. İmhatimi gibi çöplük yuvasına gidip geri gelmende ayrıca ironik. Yanlış bir karar verdiğimi düşünüyorsan @FataLworm @KocaReis @Kripton ile konuş!
Merhaba Beyler Ben HaCkEr_33 artik Hacktivizmden biri olmaya geldim. Sizlere ve kendime birşey katmaya

HaCkEr_33.

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Web Hack
Herşeyden önce Aleyküm selam

Bu konu hakkında yüzüne de söylemek istiyorum 33. Sizi kınadığımı ve hatta senin neden hala Türk Forumlarında hainlik yapmana rağmen barındığın hakkında bir sitem etmişdim. ama sen hala Geri Dönüş veya İntikam adı altında Türk sitelerine zarar vermeye devam ediyorsun. Hacktivizm gibi bir forumda şahsi fikrim barınmamalısın. İmhatimi gibi çöplük yuvasına gidip geri gelmende ayrıca ironik. Yanlış bir karar verdiğimi düşünüyorsan @FataLworm @KocaReis @Kripton ile konuş!
dostum nezaman hayinlik yaptim ben? begenmiyosaniz basin ban -i girmeyeyim foruma. hayinin en buyugu sen ve senin gibilerdir tosun.

• Beğen
Tepkiler: Can

Can

La Turquie Kémaliste
Admin
İlgi Alanlarınız
ham radio
dostum nezaman hayinlik yaptim ben? begenmiyosaniz basin ban -i girmeyeyim foruma. hayinin en buyugu sen ve senin gibilerdir tosun.
Bi arkadaş ile aranızda geçen diologu pis bir duruma çevirdiniz. işin içine ülke kattınız , işin içine milli manevi değer kattınız , ardından birde yüzsüz gibi destek istediniz. Ghost adlı arkadaş ddos attı , sen ise saçma bir başkaldırışla her ddosa .tr site dedin.

İnstagram hesabındaki postlara bakarsak zaten herşeyi açıkca ortada?

@Kripton arkasından konuştun , ona gittin ses kaydı attın. Belki İMTde hasedimizi yaptın onuda bilmiyorum ama sonra hiçbir şey olmamış gibi tekrar forumumuzda üyelik oluşturdun.

Madem kendi düşüncelerini savunmaya devam etmek istiyorsun , madem başkalarının eleştirilerini kaldıracak durumda değilsin, o zaman bilgin dahilinde (bilgi durumun nedir bilmiyorum ) açarsın bir "Azeri Hack Forumu". Kendi düşüncelerini orda savunur , kendi politik saldırılarını orda gerçekleştirirsin. Bizim herkese kapımızın açık olduğunuda belirtiyoruz zaten. Şimdilik diyeceklerim bunlardır. Ayrıca;

Bu forumunun bir üyesine , moderatörüne , adminine , kim olursa olsun hain diyemezsin!

Bizim gayemizde savaşımızda çok şükür bellidir. Sen hain diyorsun diye hain de olmuyoruz çok şükür

HaCkEr_33.

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Web Hack
Bi arkadaş ile aranızda geçen diologu pis bir duruma çevirdiniz. işin içine ülke kattınız , işin içine milli manevi değer kattınız , ardından birde yüzsüz gibi destek istediniz. Ghost adlı arkadaş ddos attı , sen ise saçma bir başkaldırışla her ddosa .tr site dedin.

İnstagram hesabındaki postlara bakarsak zaten herşeyi açıkca ortada?

@Kripton arkasından konuştun , ona gittin ses kaydı attın. Belki İMTde hasedimizi yaptın onuda bilmiyorum ama sonra hiçbir şey olmamış gibi tekrar forumumuzda üyelik oluşturdun.

Madem kendi düşüncelerini savunmaya devam etmek istiyorsun , madem başkalarının eleştirilerini kaldıracak durumda değilsin, o zaman bilgin dahilinde (bilgi durumun nedir bilmiyorum ) açarsın bir "Azeri Hack Forumu". Kendi düşüncelerini orda savunur , kendi politik saldırılarını orda gerçekleştirirsin. Bizim herkese kapımızın açık olduğunuda belirtiyoruz zaten. Şimdilik diyeceklerim bunlardır. Ayrıca;

Bu forumunun bir üyesine , moderatörüne , adminine , kim olursa olsun hain diyemezsin!

Bizim gayemizde savaşımızda çok şükür bellidir. Sen hain diyorsun diye hain de olmuyoruz çok şükür
sende hayin dedigin icin bende hayin olmuş olmyuyorum bilen bilir şuana kadar kimseyi ne yarı yolda bıraktım nede bir k*hb*l*k ettim. ben ddos a karşı ddos atsaydım adam gene devam ederdi. tr bastım ee inkar etmiyorum gayette çok bastım ee . Elimde 2 3 hosting firması vardı onlara zaten dokunmadım girdigim yerlerin sunucuların hepsini rootladım istesem 700 800+ basardım . ama basmadım. ben kimseye gel beni savun demem kendim kendimi savunurum. eger meseleye 4 degil 10 kişi karışırsa ülke mülke tanımam bilmiş ol. Bunların olma nedenide hep bizi küçük görmenizden dolayı. Ama artık istemedik bunu böyle görmenizi ve sonuç bu olacağını göstermek istedik bukadar. digerleri saldirmayi durdurdu bende durdurdum. arkanızdan laf atıp tutacak olsam gelir burda söylerim şükürler olsun benim kimseden birşeyden korkum yok. ne polisten nede siberden. bir forumun admini möderatorü bana hayin derse yada küfrederse bende aynı şekil karşılık veririm.

• Beğen
Tepkiler: Can

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram