Hacktivizm sitesine girerken MASKE :)

Hacking bölgesinden, Güvenlik ve Güvenlik Açıkları gibi forum kategorilerinde gezerken ve birlikte olduğumuz tüm kategorilerde maske takmak Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası
  • Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Sorun & Öneriler kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir. Sitemizde Bakım çalışması devam etmektedir...

Sosyal Medya Hack (Instagram,Netflix,Twitter... Hesap Çalma)- Phishing(Oltalama)-ShellPhish

RootAlfa

Altın Üye
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
111
Tepkime puanı
158
İlgi Alanlarınız
Web Geliştirme,Sosyal Medya Uzmanı
Cinsiyet
  1. Erkek
İlk olarak konsoldan "git clone https://github.com/thelinuxchoice/shellphish.git" yazıp enterlıyoruz ve clone işleminin bitmesini bekliyoruz.


Daha sonrasında indirdiğimiz dizine gidip "chmod +x shellphish.sh" komutu ile yetkilendirme yapıyoruz.


./shellphish.sh yazarak programımızı çalıştırıyoruz.
(Ngrok yüklü değil ise tool çalışmayacaktır.)

Kullanımı;


Choose an option kısmına hangi sosyal medya ile ilgili işlem yapacaksak onun numarasını yazıp enterlıyoruz. Ben instagram için örnek göstereceğimden 1 yazdım.
Kurbana kare içine aldığım kısımdaki linki gönderip o link ile giriş yapmasını sağlamak zorundasınız, burası sizin yeteneklerinize kalmış.

Kurban linke tıkladığında böyle bir giriş sayfası karşılayacak ben adımı hacktivizm şifreyide hacktivizmUXA olarak belirledim.


Kurban Linke tıkladığı an ipsi ve isp bilgileri ekrana düşüyor hatta tarayıcı sürüm bilgisine kadar veriyor, ve kırmızı kareye aldığım bölgede ise girilen kullanıcı adı ve şifreyi size gösteriliyor. Ek olarak login kısımına basıldığı an gerçek instagram sayfasına giriş yapılıyor(En azından instagram için böyle)Umarım işinize yarar :)
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst