Neler yeni

Subdomain Nedir? Nasıl Oluşturulur?

Tosun

tosunc.uk
Moderatör
Katılım
19 Aralık 2020
Mesajlar
1,319
Tepkime puanı
2,117
İlgi Alanlarınız
o
Cinsiyet
  1. Erkek
Subdomain, ana domain altında açılan alan adlarıdır. Subdomainlerde, belirlemiş olduğunuz isim, alan adının sol tarafına gelmektedir. havktivizm.org ana domain iken, forum.hacktivizm.org bir subdomaindir.

Barındırma hizmetiniz kapsamında yer alan subdomain açma adedine göre istediğiniz sayıda subdomain oluşturabilirsiniz.

Subdomain Hangi Amaçla Kullanılır?

Subdomain genelde ana alan adına bağlı ürünler, hizmetler ya da servisler için kullanılabilir. Firmanız ya da kişisel web projelerinize ek olarak bir blog sitesi, destek sayfası, özel ürünler için landing page ya da şirket içinde kullanacağınız özel servisler için subdomain kullanabilirsiniz.

cPanel’de Subdomain Nasıl Açılır?

 

KocaReis

Developer
Katılım
18 Aralık 2020
Mesajlar
587
Tepkime puanı
1,201
Eline sağlık tosunum
 

HackerWhoAmI

Kayıtlı Üye
Katılım
24 Aralık 2020
Mesajlar
75
Tepkime puanı
52
İlgi Alanlarınız
bilmiyom
Cinsiyet
  1. Erkek
eline saglik guzel olmus
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin [email protected]
For Legal Problems [email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram