Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası
  • Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Sorun & Öneriler kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir. Sitemizde Bakım çalışması devam etmektedir...

TV kanallarını hacklemek mümkün mü?

HelloWorld

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Mart 2023
Mesajlar
72
Tepkime puanı
21
Konum
İstanbul
İlgi Alanlarınız
Hacking
Cinsiyet
  1. Erkek
Bu başlığı açtım çünkü özelden soru sormak istediğim kişilere sorumu atamadım eğer bilginiz varsa ve beni aydınlatmak isterseniz çok sevinirim.
 

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
838
Tepkime puanı
2,624
TV kanallarının protokollerine erişim sonrası tabii ki bir saldırı gerçekleştirilebilir. TV kanalları yayınlarını belirli bir frekans üzerinden yapar. Sahte bir frekans ağı ile bunu başarmak mümkün. Eğer çevrimiçi bir yayın mevcutsa burada işler biraz daha kolaylaşıyor çünkü eğer bir güvenlik zafiyeti varsa direkt olarak müdahale edilebilir.
 

stowk3r

Altın Üye
Katılım
10 Nisan 2021
Mesajlar
436
Tepkime puanı
3,034
Konum
7/24 ATM BAŞI
İlgi Alanlarınız
Phishing & Spamming
Profesyonel Belgeler
Call Center
Gizlilik ve Güvenlik
Sosyal Mühendislik
Casus Yazılımlar
Cinsiyet
  1. Erkek
Tabikide mümkün. Herşeyde olduğu gibi kanallarda bilgisayar üzerinden kontrol ediliyor. Peki bu bilgisayarı nasıl bulurum dersen network snuffing (Ağ takibi) yaparak bulabilirsin. Wireshark kullanabilirsin. Bilgisayarı buldun diyelim rat atman gerek rat olarak async-njrat vb. daha gelişmiş ratları kullanabilirsin. Ratı bir şekilde attıktan sonrası zaten bilgisayar senin elinde istersen kendi resmini yayınla. Bu kadar kolay anlattım ama yapmak da bu kadar kolay değil. İleri derece yazılım ve kali bilgin olması lazım. Uyduya girmek neredeyse imkansız derecede çünkü birçok yöntemle kilitleniyor. Bunlar merak konusu ama boş işler bir kanalı hacklemek senin hiç bir şekilde yararına olmaz zararına olur. Daha kaliteli işlerle uğraşman dileğiyle ...
 

Al Sancak

Altın Üye
Katılım
8 Ocak 2023
Mesajlar
582
Tepkime puanı
8,526
Konum
Türkish
İlgi Alanlarınız
Ethical Hacking
Linux Uzmanı

@evolvemediaeu tarafindan hacklenmistir
Cinsiyet
  1. Erkek
Bu başlığı açtım çünkü özelden soru sormak istediğim kişilere sorumu atamadım eğer bilginiz varsa ve beni aydınlatmak isterseniz çok sevinirim.
Kardeşim bildiğim kadarıyla hacklemek için el ile de müdahale gerekiyor uydu istasyonu gibi yerlere..
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst