Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Üliminati Bulmacası ve gerçekleri

  • Konbuyu başlatan Nefret Noyan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görüntüleme : 1K
N

Nefret Noyan

Diyeceksiniz bu manyak napıyo gece gece ikk elemanı en hızlı üliminati bulmacası çözerek gelişir desem?

Benim ilk çözdüğüm bulmaca 135812 sayıları ile olan ve o sayıları harflere çevirince harfleri ibraniceye çevirip tekrar İngilizceye çevirince çıkan kordinatlar ve yazışmalar dikkatimi çekti şimdi size bi kaçını açıklamak istiyorum ilk başta bi harita konumu çıkıyo orası üçken bi otoban otobanda bi kaç sayı var ve bu sayıları Googleye yapıştırınca ortaya Avrupa Birliği nin kuruluş tarihi çıkıyo masonizimin kuruluş tarihi ile kıyaslayınca ikisi aynı aylarda kurulmuş ve o çözdüğüm bulmaca hiroşima ve nagazakiye atılan bombalardan baya önce piyasaya sürülmüş 1. Dünya savaşında İngiltere'de şimdi her şeyi toparlamak gerekirse olay kısaca şu

Masonların bize verdiği mesaj : Biz bu Dünya üzerinde olan en güçlü oluşumuz japonya itaat etmedi cezasını çekti Avrupa itaat etmedi siyasi olarak tepenizdeyiz (Avrupa Birliği kast edilmekte)
Şeytana ve bize itaat eden yaşar etmeyen cezasını çeker.

İngiliz Masonizimi...


Masonluk tabirini kısaca açmak gerekirse para demek en doğrusu olur insanlar paranın para Rochield ailesinin Rochield ailesi Masonizimi kölesi.

Bide dip not olsun (Rochield ailesinde akraba dışında biri ile evlenmek yasaktır Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere tüm ülkelerin merkez bankaları onların elindedir paranın azalmasını istemiyorlar)
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst