Güvenli Ticaret

Hacktivizm içerisinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm ticaretlerde, dikkat ve önlem sahibi olun.

Daha Fazlası

Sorunum Var

Forum içerisinde yaşadığınız tüm sorunlar için sohbet alanını ya da sayfanın altında belirtilen Telegram kanalımızı kullanın.

Daha Fazlası

Doğru Türkçe ve Kurallar

Türkçemizi her bakımdan doğru kullanın ve forum kurallarına uygun paylaşımlar yapmaya özen gösterin.

Daha Fazlası

Valve Video Oyunlarını Beyne Aktarmayı Planlıyor

FamedaBLe

Altın Üye
Katılım
29 Aralık 2020
Mesajlar
705
Tepkime puanı
6,693
İlgi Alanlarınız
Teknoloji
Cinsiyet
  1. Erkek
Valve Video Oyunlarını Beyne Aktarmayı Planlıyor. Gabe Newell, oyuncular için bir sinirsel arayüzün geliştirilmesinden bahsetti.

Valve CEO’su Gabe Newell, beyne oyun yayınlamak için bir cihazın geliştirilmesinden bahsetti. Nörobilgisayar teknolojisi, oyuncunun durumunu okumaya ve oyun ayarlarını daha da kişiselleştirmeye izin verecek. Newel cihazın günlük yaşamda kullanıllanılabilirliğini öne sürdü. Bu cihaz nasıl çalışacak?


Vana da daha iyi bir oyun deneyimi için yeni teknolojiler geliştiriyor. Marka başkanı Gabe Newell içinde bir görüşme 1 NEWS için bir görüş söyledi. Valve, Half-Life, Portal, Counter-Strike, Left 4 Dead, Dota 2 serisinin yaratıcısı ve Steam mağazasının sahibidir.
BCI cihazı [beyin-bilgisayar arayüzleri], oyunu kendisi için daha da özelleştirmek veya durumunu değiştirmek için oyuncunun beyin aktivitesini okur.

Ayrıca cihazın günlük yaşamda kullanılabileceğini de belirtiyor.

Newell, bir kişi kendini mutsuz hissediyorsa kendini mutlu olarak kafasında canlandırabilir diyor. O zaman cihaz basitçe durumunu değiştirecektir. Ayrıca BCI ile uykunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Newell, “Sürekli yastığınızı dövmek ve uyku hapı almak yerine şu anda uyumak istediğinizi söyleyebilirsiniz” diyor.

 
  • Beğen
Tepkiler: Can

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst