Hacktivizm sitesine girerken MASKE :)

Hacking bölgesinden, Güvenlik ve Güvenlik Açıkları gibi forum kategorilerinde gezerken ve birlikte olduğumuz tüm kategorilerde maske takmak Koronavirüs riskini hepimiz için azalmaktır.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası
  • Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Sorun & Öneriler kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir. Sitemizde Bakım çalışması devam etmektedir...

WhatsApp Kapatma Methodu 2021 | MoiraLycker

MoiraLycker

Uzman Üye
Katılım
9 Temmuz 2021
Mesajlar
181
Tepkime puanı
178
Konum
Türkiye
İlgi Alanlarınız
Bilgisayar Yazılımcılığı, Havacılık, Uzay Bilimleri
Cinsiyet
  1. Erkek
MoiraLycker

Merhaba arkadaşlar. Aslında WhatsApp kapatmanın yöntemi basittir.

Kapatmak istediğiniz numaraya kod gönderiyorsunuz ve bunu tekrarlayıp yaklaşık 15 dakika boyunca hep kod istiyorsunuz.

Beni ara, SMS at diye spam atıyorsunuz ve bunu 10 - 15 dakika yaptıktan sonra çok fazla istekte bulundunuz hatası verecek
ve 12 saat sonra tekrar denemeniz için zaman verecek, 12 saat sonra yine yukarıdakiyle aynı şekilde yapacağız.

Bu sefer tamamen ebediyen şekilde sms gitmiyor olacak, whatsapp sms atmayı engelleyecek.
Ardından [email protected] adresine mail gönderiyoruz ve maile şunu yazmamız gerekmekte;

Merhaba, telefonum çalındı ve şuan artık telefonuma erişim bulunmamakta. Telefon Numaram: ********** (kapatmak istediğiniz WhatsApp kullanıcısının telefon numarasını girin.)
Hesabımın kapatılmasını istiyorum çünkü mesajlarıma erişilmesini veya okunmasını istemiyorum.

Yukarıdaki verdiğim yazıyı yazıp gönderdikten sonra kişi bir daha telefonuna sms attıramayacağı için WhatsApp'ı ebedi şekilde kapanıyor.
İyi forumlar :)
İyi günler dilerim...
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst