Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

Wifi Jammer Yapımı(Wifilerin Sinyallerini Kesme)

RedEnergy

Altın Üye
Katılım
31 Mart 2021
Mesajlar
647
Tepkime puanı
1,159
İlgi Alanlarınız
Sosyal medya uzmanlığı,Webtasarım
Cinsiyet
  1. Erkek
images (1).jpeg
Adım 1 : Malzemeler
Öncelikle elimizde bir adet esp8266 wifi modülü olması gerekiyor. Ve onu bilgisayara bağlayabilmek için 1 adet micro usb kablo. Sonrası zaten tamamen yazılımsal.


esp8266 wifi modülümüz bilgisayara bağlı durumda. Şimdi ise arduino yazılımını bilgisayara kurmamız gerek. Bende zaten halihazırda yüklü sizde yüklü değilse https://www.arduino.cc/en/Main/Software adresinden indirebilirsiniz. Hemen bu adımı atlıyorum ve sonraki adıma geçiyorum.

Arduino programını açtıktan sonra sol üst köşedeki Dosya > Tercihler seçeneğine basıyoruz ve karşımıza yukarıdaki resimde olduğu gibi ikinci pencere açılıyor. Ardından kırmızı kutuyla işaretlediğim yere “http://arduino.esp8266.com/stable/package_esp8266com_index.json” adresini yazıyoruz ve tamam diyoruz.

Sonrasında Araçlar menüsünden Kart > Kart Yöneticisi seçeneğine tıklıyoruz ve karşımıza gelen pencerede kırmızı kutuyla işaretlediğim yere esp8266 yazıyoruz. Ardından mavi kutuyla işaretlediğim yere gelerek versiyonu 2.0.0’a ayarlıyoruz ve kur diyoruz.

En başta açtığımız tercihler kısmına tekrar geliyoruz ve kırmızıyla işaretlediğim yere tıklıyoruz.

Ardından “packages>esp8266>hardware>esp8266>2.0.0>tools>sdk>include” yolunu takip ediyoruz ve işaretlediğim dosyayı metin editörü ile açıyoruz.

En alt satıra gelerek #endif yazısının hemen üst satırına resimde gördüğünüz gibi aşağıdaki kodu yapıştırıyoruz ve kaydedip kapatıyoruz.

typedef void (*freedom_outside_cb_t)(uint8 status);int wifi_register_send_pkt_freedom_cb(freedom_outside_cb_t cb);void wifi_unregister_send_pkt_freedom_cb(void);int wifi_send_pkt_freedom(uint8 *buf, int len, bool sys_seq;

Gelelim yazılmı indirip ayarlamaya. https://felis.kernelblog.org/wifi/esp8266_deauther-master.zip adresinden jammer yazılmını indiriyoruz. Ve klasöre çıkartıyoruz.

Klasörü açıyoruz ve sdk_fix klasöründeki ESP8266WiFi.cpp ve ESP8266WiFi.h dosyalarını kopyalayıp az önce tercihler kısmından açtığımız klasöre tekrar geliyoruz.

packages>esp8266>hardware>esp8266>2.0.0>libraries>ESP8266WiFi>src
yolunu takip ediyoruz ve bu kopyaladığımız iki dosyayı oraya yapıştırıyoruz. Artık tüm ayarlamalar bitti ikinci kısıma geçebiliriz.

Adım 2: Yazılımı Ayarlamak Ve Yüklemek

Şimdi yukarıdaki her şeyi unutun çünkü orası biraz kafanızı karıştırmış olabilir. Az önce indirip klasöre çıkarttığımız yazılımın klasörünü açıyoruz.

Ardından yukarıda işaretlediğim “esp8266_deauther” klasörüne giriyoruz ve onun içindeki “esp8266_deauther.ino” dosyasını açıyoruz.

Ardından karşımıza yazıların olduğu bir ekran çıkıyor. Yukarıda kırmızı ile işaretlediğim dosyaya isterseniz girip esp8266’ya bağlanacağınız wifi bilgilerini değiştirebilirsiniz. Gelin hemen o bilgileri de değiştirelim.

Artık yapmamız gereken son bir şey kaldı. Üstteki araçlar menüsünden kart kısmına gelerek Nodemcu V1.0 seçeneğini işaretliyoruz.

Ve artık yükleyebiliriz. Sol üstte bulunan yükle butonuna basarak yükleme işlemini başlatıyoruz.

Artık her şey hazır şimdi gelin bağlanıp bir bakalım.

Adım 3: Kullanım

Evet cihaza wifi ile bağlandık ve 192.168.4.1 adresine girerek artık jammerı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Bundan sonrasını göstermem uygun olmaz diye düşünerek bu yazıyı burada sonlandırıyorum.
 

KocaReis

Developer
Katılım
26 Ağustos 1971
Mesajlar
837
Tepkime puanı
2,697
Ve akla Kurtlar Vadisi Pusu gelir
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram

Üst