Kullanıcıların Dikkatine!

Konularda yapılan kısaltmalı ve geçiştirilmiş mesajlar (adsadas, haha, sjsksjsdjks, asdsd, nokta, random, sayı vb.) yasaklanma sebebidir. Mağduriyet yaşanmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Daha Fazlası

Hacktivizm Online

Hacktivizm sitesi hack kültürünü benimsemiş kişiler tarafından 2020 yılında kuruldu. Kuruluş amacı Türkiye'nin en büyük hack forumu olmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktır.

Daha Fazlası

Konu Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Forumda oluşan / oluşması öngörülen görüntü kirliliğine engel olmak ve başlıkların daha temiz dil ile açılması amacıyla kurallarımıza bazı bağımlı / bağımsız maddeler eklemek durumundayız.

Daha Fazlası

trafigi blokluyorlar

mubarizzz_

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Cyber Security
Her kese merhaba değerli arkadaşlar.İlk once size Azerbaycandan sevgi dolu selamlarımı iletmek istiyorum. Arkadaşlar bir rezervasyon sitesi var o rezervasyon sitesinde her Çarşamba sistem açılıyor rezervasyon yapıyorsun her zaman normal olarak rezervasyon yaptığımız sitede bu sefer 1 tane bile olsun yer rezerv edemedik sebep ? Abi request gidiyor Response 20-30 saniye sonra geliyor...
ve Tüm yerleri 2 tane Özbek öğrenci var onlar rezerv ediyor her defasında onlar ediyor. Benim sorum şu adamlar bu trafiği nasıl blokluyor site onların değil site polonya sitesi.Öyle bir metod varmı ki network trafigini dondurarak yalnız kendi ip ne request ine izin veriyorsun öyle bir şey varsa ismi ne nasıl araştıra bilirim ve yahud ben nasıl yapa bilirim ?

K4RA

Uzman Üye
İlgi Alanlarınız
exploiter
Her kese merhaba değerli arkadaşlar.İlk once size Azerbaycandan sevgi dolu selamlarımı iletmek istiyorum. Arkadaşlar bir rezervasyon sitesi var o rezervasyon sitesinde her Çarşamba sistem açılıyor rezervasyon yapıyorsun her zaman normal olarak rezervasyon yaptığımız sitede bu sefer 1 tane bile olsun yer rezerv edemedik sebep ? Abi request gidiyor Response 20-30 saniye sonra geliyor...
ve Tüm yerleri 2 tane Özbek öğrenci var onlar rezerv ediyor her defasında onlar ediyor. Benim sorum şu adamlar bu trafiği nasıl blokluyor site onların değil site polonya sitesi.Öyle bir metod varmı ki network trafigini dondurarak yalnız kendi ip ne request ine izin veriyorsun öyle bir şey varsa ismi ne nasıl araştıra bilirim ve yahud ben nasıl yapa bilirim ?
dostum her sitenin bir server'ı vardır bu serverlarda clientle yani bilgisayarlarla bağlantı kurabilmek için bir gateway(çıkış yolu) oluyor.bu gateway de farklı bir server oluyo o bu ana server'a atıyorum server1 diyelim server1'e admin bir gateway ip belirliyor bu gateway ip'ye sahip sistem ise server2 olsun bu server2 siteye giren kullanıcıyla server1'in konuşmasını sağlıyor bir nevi köprü görevi görüyor o elemanlarda yüksek ihtimalle sunucunun gateway çıkış noktasını değiştirmişlerdir veya o çıkış noktasına erişmişlerdir.Ama bu dediğimi yapacak bir adamın TA**AKLARINA BETON YETMEZ.

tabi bu benim düşündüğümde aklıma gelen ilk yöntem illa farklı yöntemleride vardır o kadarını bilmiyorum

Evil7

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Hack
bakalım

mubarizzz_

Kayıtlı Üye
İlgi Alanlarınız
Cyber Security
dostum her sitenin bir server'ı vardır bu serverlarda clientle yani bilgisayarlarla bağlantı kurabilmek için bir gateway(çıkış yolu) oluyor.bu gateway de farklı bir server oluyo o bu ana server'a atıyorum server1 diyelim server1'e admin bir gateway ip belirliyor bu gateway ip'ye sahip sistem ise server2 olsun bu server2 siteye giren kullanıcıyla server1'in konuşmasını sağlıyor bir nevi köprü görevi görüyor o elemanlarda yüksek ihtimalle sunucunun gateway çıkış noktasını değiştirmişlerdir veya o çıkış noktasına erişmişlerdir.Ama bu dediğimi yapacak bir adamın TA**AKLARINA BETON YETMEZ.

tabi bu benim düşündüğümde aklıma gelen ilk yöntem illa farklı yöntemleride vardır o kadarını bilmiyorum

abi her defasinda Ozbekler tüm yerleri blokluyor . Yani düşün 1 saniyeye blok eden script yazdım onun bile responsu gelmiyor api call ile tokenleri geçip request response 1 saniyede bloklaması gerekirken o anda sistem açıldığında bloklamıyor ama başka zaman aynı sitede aynı api url kullanıyor(Networkden) izliyoirum trafigi baska menunu normal zamanda bloke ede biliyorum istedigim saati. Ama sistem acildikda adamlar ne yapiyorlarsa requst gidiyor response 30 saniye sonra geliyor ondada Tum Yerler Bloke edilmisdir hatasi geliyor yani adamlar bot bile kullanmiyorlar rahat trafigi bloklayip elleri ile yerleri bloke edip formu doldurup onayliyorlar sonra trafigi aciyorlar adamlar hacker ozbekistanda Ama site polonyada polyaklarin

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar:

Hukuksal Sorunlar İçin[email protected]
For Legal Problems[email protected]
Hacktivizm.Org
Hacktivizm.Org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Hacktivizm.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Hacktivizm saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Hacktivizm üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Hacktivizm sorumlu değildir. Sitelerinize Hacktivizm ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz. Sitemizde yer alan içerikler hakkındaki şikayetlerinizi Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Please Report Abuse, DMCA, Scamming, Harassment, Crack or any Illegal Activities to [email protected]
Hack Forum
Hacktivizm, 2020 yılında kurulmuş bir siber güvenlik forum sitesidir aynı zamanda hack forumu,hack sitesi,hack forum ve Türk hack forumudur. Hack forum aramalarında ilk sayfada olan bu hack forum sitesi gün geçtikçe gelişmektedir. Hack Forum kelimesinin anlamı ise, hacker kültürü ve bilgisayar güvenliği ile ilgili tartışmalara adanmış bir İnternet forumudur. Web sitesi, analiz şirketi Alexa Internet tarafından web trafiği açısından "Hacking" kategorisinde bir numaralı web sitesi olarak yer almaktadır.

Telefon Takip - İphone Hackleme - PDF Şifre Kırma - Telefon Hackleme - İnstagram Hesap Çalma - Twitter Hesap Çalma - Facebook Hesap Çalma - Wifi Şifre Kırma - Telefon Şifresi Kırma

Hacktivizm Twitter Hacktivizm Youtube Hacktivizm İnstagram Hacktivizm Telegram